Ücretsiz spor salonları

spor.aş tarafından ucretsız spor salonları varmıs gıtmek ıstıyorum benımle beraber gelmek ısteyen bayanlar varsa beraber gıdebılırız sakın erkeksın vb. sacma sapan muhabbetler yapmayın sadece yenı baslıycagım ıcın yanımda bırısı olsun ıstıyorum halkalı ve basaksehır cıvarı tekrarlıyorum lutfen sacma sapan yorumlar yapmayın sadece sordum ısteyen olur belkı dıye

Güncellemeler:
bayan yokmu yahu

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tek başına sakın gitme bir arkadaş bul öyle git. O tip yerlerde ve ucuz olan spor salonların bir kız düşürürüz diye giden çok kro,apaçi var. Asılırlar bir gerçek. Bir de hoca eğitimi ve en azıdan gittiğin salonda tatsız olayların çıkmasını engellicek kişiler ve olay çıkaracak kişileri girmesini engellemesi lazım. Ki bunun bir de sağlık boyutu var. Acaba salonda bir hareketi yaparken sakatlanırsan noluyor? Salon sana sigorta yapıyor mu? Spor salonu konusunda ücretsiz gidiyim diye düşüme gerçekten git araştır parasını hakedene git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ücretsiz ne ayak yaa ondan spor mu olur gideceksin baba gibi paranı vereceksin vücudunu da yapıp geleceksin o kadar!

1|0
    0|0
    • haftada 5 gun 2 saat antreman bence olur gıbı

• yaptım faydasınıda gordum spor hocası eslıgınde sımdıde bunu denemek ıstedım

• hadi kolay gelsin o zaman iyi çalışmalar dilerim :P

• spor a.ş nin salonları zaten bayan ve erkek olamak üzere haftanın belli günlerine ayrılmıştır . isteselerde gelemezler.

0|0
    0|0
  • sefaköyde ücretsız yüzme ve diğer sporlar var dıye duydum bı bak

0|0
    0|0
  • halkalıda bayanın ne işi var yaaaaaaa halkalı şeker :D

0|0
    1|0
  • ücretsiz mi nasıl birşeymiş bu adamların kazancı nedir yoksa bu belli bir zaman bu şekilde mi kampanya gibi mi :/

1|0
    0|0
  • link burdan internetten kaydını filan yaptır oraya gittiğinde arkadaş bulursun ordan. daha mantıklı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...