2010-11 sezonu şampiyonu Fenerbahçe mi 2011-2012 şampiyonu GS mi hangisi daha iyi takımdı?

2010-11 sezonu şampiyonu fenerbahçe mi ? 2011-2012 şampiyonu gs mi hangisi daha iyi takımdı ? hangi takım daha iyi futbol oynuyordu?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle söyliyim, 2010-11 fenerbahçesi 2011-12 galatasarayından kadro olarak kat kat daha kaliteliydi ama şunuda söyliyim geçen seneki galatasarayın oynadığı futbolun kalitesini 2010-11 senesindeki fenerbahçenin çoğu maçında göremezsin, görememiştik zaten, hangisi daha iyiydi dersen karşılaştırmak lazım. ama bana göre önemli olan sonuç almanın yanında iyi futbol oynayabilmektir, çünkü bazı maçları kötü futbol ama sadece sonuç, ama bazı maçlarıda hem iyi futbol hem sonuç kurtarır, son yıllarda gs genelde çoğu derbide fb'den çok daha üstün bi futbol oynuyor, ve adalete göre maçı hak eden taraf konumunda gözüküyor ama buna rağmen çoğu zamanda maçların sonucu 3 ihtimalli oluyor ya da genellikle fenerbahçenin lehine oluyor. o yüzden böyle bi karşılaşma yapabilseydik bana göre yine galatasarayın üstün oynayacağını tahmin ediyorum. ama sonuç yine 3 ihtimalli olurdu. bakma şimdi subjektif fenerbahçelilerin, sonuç odaklı rahat yorumlarına geçen seneki 4 maçtada nasıl terlediklerini, hatta 2-1 yenildiğimiz maçta adeta üstlerinden tır geçtiğini hepimiz biliyoruz. hiçbiri çok rahat maç izledik eze eze yendik filan demesin, ortada istatistik denilen şeylerde var, kolay değil 30 tane şut yediler. maç esnasında bisürü adamın suratının ifadesini gördük. gerçi bizim beceriksizliğimiz o ayrı konuda, ama zaten son maçtada şampiyonluğu vermişlerdi, bakma atıp tutanlara hiçbiri doğruyu konuşmuyor.

0|0
    0|0
    • 2011 yılında fenerbahçede harika top oynuyodu ama haksızlık etmeyelim,ligin ilk yarısında içeride herkesi eziyordu deplasmanda sıkıntı yaşıyodu,ama ikinci yarıdan itibaren içeride dışarı herkesi ezip geçiyodu resmen,2012'de ki galatasaray'd 14.haftaya kadar rezilleri oynuyodu ve fenerbahçe maçıyla çıkış yaptı,bence oyun olarak gs çok üstün olmazmı gsliyim ama objektif bakmak lazım futbolsever olarak.geçen seneki gs-fb maçlarında ise tamamen katılıyorum fb her maç ezildi nerdeyse.

• eee doğru söylüyosun, tabi şike olmasa fener zaten dağılmazdı, trabzonda başarılı olduğu için dağılmazdı, gs yine gerilerde kalacaktı, herşeyde bi hayır vardır diyelim.

• aynen öyle kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Galatasaray 34 haftayı 9 puan farkla bitirdi fenerbahçe ise averajla Galatasaray geçen sezon ezici bir futbol oynuyordu

0|0
    0|0
    • fenerbahçede ezici futbol oynuyodu ama.

• Galatasaray geçen sezon ligin en çok gol atan takımı ve en az gol yiyen takımıydı o sezon Fenerbahçe böyle bir istatislik yakalamamıştı

• bilmiyorum yakalamıştımı ama geçen sene meydan bize kaldı o da bi gerçek.Fb çok küçülmeye gitti.

• 2011 şampiyonu takımın dağılmış hali 2012 yılının şampiyonuyla kafa kafaya geldi son maçta kaçırdı o eksik yarım takım sence hangisi daha iyi takımdı?

0|1
    0|0
    • ama çogu maçta gs feneri ezdi oda var.

• kısmet diyelim

• bi yönden iyi oldu.

• gs gecen yıl super fınaller dısında ıyı performans gosterdı. .fenerbahcede lıgın 2.devresınden ıtıbaren ıyı oynadı...farklı donemler.. karsılastırmak dogru degıl

0|0
    0|0
    • Yaaa bi futbolsever olarak hangis daha iyi futbol oynuyordu? karşılaşsalar hangisi galip gelirdi sence? Ben bu yönden soruyorum sadece.

• Fenerbahcelıyım ben.

• anladım.

• 2009-2010 sezonu şampiyonu Bursaspor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...