Extreme sporlardan deneyen, yapan, devam eden var mı?

Herhangi bir board, su, motor veya diğer extreme sporu yapıyor musunuz? Denediniz mi ya da hobiniz olan bir extreme spor var mı? Futbol basketbol tenis gibi sporları saymıyoruz arkadaşlar.

Güncellemeler:
Kayak, snowboard, paraşüt, rafting, sörf vs deneyenler daha çok olmalı şaşırtıcı..

0|0
61|90

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 60

Erkekler Ne Diyor 90

• Geocaching yapıyorum ben hepsi var içinde

Trekking
    Kayadan aşağı düşme
    Kumda kayak imkanı
    Beyin jimnastiği
    ve niceleri...

Merak edenler için

www.kizlarsoruyor.com/.../a23317-define-avina-cikmaya-hazir-misin

0|0
    0|0
  • hayır yok ama isterdim :)

0|1
    0|0
  • Hiç denemedim ama denemek isterim

0|0
    0|0
  • bungee jumping ve rafting yaptım

0|1
    0|0
  • ben dağcılık yapıyodum. sakatlığımdan dolayı ara verdim ama kaya tırmanışı muhteşem bir şey bence, herkese tavsiye ederim ayrıca kamplarda da çok güzel ortamlar, muhabbetler oluyor, çok güzel sosyalleşme imkanı veriyor taş gibi karın kasları da bonusu :D
    dip not : taş gibi karın kaslarım yok hatta şirin mi şirin ufak bir göbeğim bile var :D

0|0
    0|0
    • kamp olayı on numara gerçekten, dağcılıkta kışın deneyebilirim teşekkürler

• kışın biraz çetin olabilir :) ekipmana da bağlı ama olssun çok son baharı geçirme derim. ayrıca yazın olympos harika oluyor kaya tırmanışı için. kışları genelde yapay duvarda takılıyorum ben.

• Bungee Jumping
    Rafting
    Treking
    Yamaç Paraşütü ve Paraşüt ile atlama

yaptım dahada yapma peşindeyim evet

0|0
    0|0
    • trekking ekstrem spor mu sayılıyooo ne zamandan beri :D

• sevgili @soran bana da trekking yaz çok çetrefillli yollardan geçiyoruz ben farkında değilim :P

dağcılık evet olabilir tamam :D

• Trekingi pek extrem sporlara sokabilceğimi düşünmüyorum ama adrenalin hissettiyseniz olmuştur diyim 😄

• Rafting, kayak ve tüplü dalış yapıyorum... Tüplü dalış profesyonel diğerleri amatör.. Paraşütü denemek istiyorum ama bakalım.. Birde hız sporları diyelim ;)

0|0
    0|0
  • Pek denemedim ancak izlemesini severim

0|0
    0|0
  • yamaç paraşütü, jetski, su kayağı falan denemiştim tatillerde ama düzenli olarak yapmıyorum.
    bir de yakın zamanda kamp yapmayı planlıyorum dağlarda falan.

0|0
    0|0
  • kardeşim valla ciddi anlamda başlamayı düşünüyorum. yeni sayılırım. paraşüt rafting falan bu yaz yapmayı planlıyorum kışın da kayak yapmayı :) sörf falan türkiyede oluyor mu araştırmak lazım

0|0
    0|0
    • Sörfün kralı oluyo türkiyede ege kıyışarına inmen gerek

• Windsurfun mabedi alaçatı, kitesurfun mabedi muğla, dalga sörfü yeni yeni başladı türkiye de yeterince büyük dalga yok ama uğraşanlar var onlarda antalya tarafında sanırım ama emin değilim ben muğladaki kısımdanım

• işte bende onu diyorum normal sörf. :) diğerini biliyorum

• yapmadım ama çok ğis yapasım var

0|0
    0|0
  • Arada sokak köpekleri kovalıyor dağ bayır depar bu sayılırmı :3

0|0
    0|0
  • şu an yapmıyorum ama başlıcam önceden kayak ve su sporlarıyla ilgilendim ilerde paraşüt sörf falan düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yok hiç yaptım

0|0
    0|0
  • hayır yapmadım hiç

0|0
    0|0
  • evet hepsını yaptım

0|0
    0|0
  • Overdose rakı içiyorum. Gece eve nasıl vardığımı bilmiyorum. Haftada 1 kez mutlaka yapıyorum. sayılırmı?

0|0
    0|0
  • Yapmadım kalbim dayanmaz

0|0
    0|0
  • Yok...

0|0
    0|0
  • Denemedim hiç

0|0
    0|0
  • tırmanma sayılıyormu?
    ben onu denedim.

0|0
    0|0
  • Gökdelenlerin üzerinden atlarım ilk paraşütü açmam ama yere yaklaşınca açarım çok zevkli oluyor ama gta da :D

0|0
    0|0
    • Base jump benim hayalim bunu yapmak ama en az 1000 defa uçaktan serbest düşüş yapmak gerekiyo ona geçebilmek için...

• hic denemedim.

0|0
    0|0
  • Bungee jumping denemeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum

0|0
    0|0
  • extreme yapmaya g*tüm yemez benim. şayet yükseklik korkum var, bu korkuyla üçün biri olur anca :D atlarken allahu ekber der giderim kalpten direk :D hiç yani riske atamam, kendimi ürkekim ben ürkürüm :D tavuk gibi yapım var benim :D

0|0
    0|0
  • bir kere bungee jumping denedim sadece

0|0
    0|0
  • Motor ve su yaşadım, hayatımın en çılgın ve eğlenceli iki günüydü diyebilirim.

0|0
    0|0
  • snowboard, kışın en sevdiğim etkinlik arkadşalarla gideriz topluca :D

0|0
    0|0
  • Parasut rafting zipline yaptim halada yaparim bulursam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60
Yükleniyor...