Topuklu ayakkabı günlük hayatta giyilmeli mi?

Topuklu ayakkabı günlük hayatta giyilmeli mi? yoksa özel günlerede mi topuklu ayakkabı giymeli?

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her istediğinizde giyin, bizim şikayetimiz yok :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link

Emrah'a katılıyorum.Çok trajik

3|0
    0|0
  • kesinlikle!

kadının kadın olduğunu haykırır topuklu ayakkabı.kadının kişisel bakımına özen gösterdiğini gösterir.onun için bayanlar evet topuklu ayakkabı giyin çünkü size yakışıyor.

1|0
    0|0
  • tabiki giyilmeli. Bence bayana en çok yakışan ayakkabı modeli. Gösterişi sağlayan vücudunuzu dengeleyen ve mükemmel bir sihir bence. Hani boy moy farketmez yürümesini bilen topuklu ayakkabı ile kıyafetini taşımasını bilen herkes kendine baktırabilir, yani dikkat çekebilir. Güzelliğe, güzellik kattığını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • ayak acıtır o be

1|0
    0|0
  • Rahat olduktan sonra sorun degıl. Sağlık sorunlarına yol açmaz mı ?

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı güzel ama günlük hayat için anatomik ayakkabılar tercih edilmelidir. çünkü sağlık daha önemlidir. uzun süre topuklu giyenlerin ayaklarında bazı sorunlar oluyormuş. kemik kayması vs gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Topuklu ayakkabiya bayilirim ve hergun giyerim.Eger bel fitigin ve bunun gibi saglik sorunun yoksa gunluk hayatta da kullanabilirsin sonucta modeline bagli.

0|1
    0|0
  • ben rahat bi insanım yürümesini bilirim topuklu ayakkabıyla ama hergün giymem ayagı bi süre sonra bozuyor özel günlerde giyidğimde hakkını veriririm giymediğim günlerin acısını çıkarırırm yani ama günlük hayatta spor ayakkabılarımı çekerim hoplaya zıplaya giderim :D

0|0
    0|0
  • geceleri vazgeçemem eğlenmeye giderken çok seviyorum ama sabahları yanımda arkadaşımın giymesine bile dayanamam daha yavaş ve sarsıcı yürüyor .hem bana eziyet hem kendine

0|0
    0|0
  • Ben topuksuz ayakkabıyı sevmiyorum, spor harici.

Alışılıyor bir süre sonra, ipincecik olmadıktan sonra, topuklu rahatsız etmez. Tabii burda ayakkabının kalitesi de belirliyor rahatlığı.

0|0
    0|0
  • taşıyabilen kadın giysin de, 4 saat sonunda futbolcu gibi yürümeye başlıyorsa,mümkünse giymesin:)

0|0
    0|0
  • Senin rahat edip etmemene bagli.

Hergun giyebiliyorsan ve uzerinde durabiliyorsan hergun giy ama giymeyi beceremiyorsan giyme.

Sahsim adina ozel gunler disinda pek giymem.

0|0
    0|0
  • açıkcası ben özel günlere özgü olmasını seviyorum.arada değişiklik için olabilir.düz ayakkabılar daha doğal geliyor benim fikrim bu

0|0
    1|1
  • en çok isteediğim şey günlük hayatta giymek ah bide sıkmasalar olmazmıydı ya :D

0|0
    0|0
  • bencde giyilmeli ama yürümeyi bilenler giymeli yoksa büyük bir görüntü kirliliği

0|0
    0|0
  • günümüzde platform topuklar var hem şık hemde rahat günlük hayatta kullanılabilir

0|0
    0|0
  • günlük hayatta topuklu ayakkabı giyebilenlerin ellerini sıkasım geliyor. ne azim arkadaş..

0|0
    0|0
  • yürümesini biliyorsa giyen neden olmasın gayet şık ve giyilebilir :)

0|0
    0|0
  • giyilmeli zarif duruyor

0|0
    0|0
  • Kıyafetine uygunsa giyinilebilir.

0|0
    0|0
  • Isteyen istedigi gibi giysin...

Kendi fikrim, topuksuz da yasayabilinmeli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...