Böyle bir durumda eşiniz için kilo almaya çalışır mısınız?

diyelimki zayıfsınız erkek arkadaşınız yada eşiniz size dewamlı balık etli kilolu bayanlardan hoşlandığını söylüyo hatta gezerken dewamlı kilolu bayanlara bakıyo bak çok tatlı falan diyo ne yaparsınız kilo almayamı çalışırsınız yoksa git kendine balık etli birinimi bul dersiniz*?

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Gitsin kendine balik etli birini bulsun bosa çene yapmasin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bakıyor ? ve tatlı diyor öyle mi ?

2. bir şansı olmaz oracıkta silerim...

0|0
    0|0
  • Göster adonisi kap balıketi derim.

0|0
    0|0
  • gt baskasını bul derm ne klo alcm tas gbiyim maşllh :) gtsn bulsn balk etli hatn nie bnle cıkıo ozmn beynmioda :) sanki bn yalvariorm

0|0
    0|0
  • "Madem balık etlileri beğeniyordun ne diye benimle ilgilendin? Kendimi bildim bileli zayıfım, senin için kilo alamam." derim.

1|0
    0|0
    • hıc mucadele etmessın yanı oda guzel ben sewıyosam ve sewgılım benım kılo almamı ıstıyosa ben almaya calısırım eger kılo alamıyosam onun ıcın benden ayrılcaksa aynen sızlerın dedıggını yaparım ama bı denerım

• Gitsin kendine öyle birini bulsun o zaman.O kadar sporu bıngıl bıngıl olmak için yapmıyoruz neticede aa..

0|0
    0|0
  • bu şekild edeğilde aşkım braz kilo al dese almaya çalışırım ama bu şekild esölerse sktr gt lan bul kendine :D basarm drek

0|0
    0|0
  • seviyorsa seni zaten öyle kabul eder takma kafana böyle şeyleri kendini nasıl beğeniyorsan öyle kal anca böyle mutlu olabilirsin

0|0
    0|0
  • Aynen öyle derim.Ama şöyle bir durum var balık etli sayılırım(159 boy 56 kilo).O yüzden hep böyle iyisin diyorlar.Ama kararlıyım vereceğim kilolarımı.

0|1
    0|0
    • bana sorarsan kesınlıkle kılo verme cunku kılon boyun kesınlıkle muhtesem

• Hıh geneliniz böyle diyor da ben memnun değilim durumdan.Sizin ne düşündüğünüzün pek de bir önemi yok yani.

• Balık etli hatun istiyordun da benimle ne işin vardı derim.

0|0
    0|0
    • yalnıs bı sey solemedım sanırım zayıf ıcın asla kotu bısey solemıyorum bızım turk kızlarımız zaten zayıfı sısmanı hepsı bırer prensestır

• okıs tskler

• bakın bu olay basına gelen kısı burda soruyor cıkmaya basladıgımızda 67 kıloydum sonradan zayıfladım alın cewap verın

ewlendıgınızde kıloluydunuz sonradan kılo verdınız ve esınız yada sewgılınız sızın eskı halınıze donmenızı ıstıyo

• yok daha neler :)

0|0
    0|0
  • git kendine balık etli birini bul derim

0|0
    0|0
  • hıcte kılo almam gıtsın baskasıjı bulsun

0|0
    0|0
  • Burada balık etli kızlardan hoşlanıp kız arkadasının yanında onlara bakan sensin sanırım seven erkek esini yada sevgilisini her haliyle begenir zayıf olmus kilolu olmus boyu uzun yada kısa olmus yaslanmıs cirkinlesmiş farketmez cünkü seven erkek baslangıcta görsel olarak o kızı begenmiş ve sevmistir artık gerisi kalp güzelliğidir..

0|0
    0|0
  • durmadan kilo al kilo al 50 kilo ol 55 kilo ol diyo durmadan kavga ediyoruz ve ben stres , sinir yapınca kilo alamayan bi iki gün içinde 3 kilo verebilen biriyim ne yazıkki :/ o böyle yaptıkça kilo alamıyorum ve beni fıtık ediyo ama ona başkasını bul demem yani. kabul etmiyosan beni böyle hiç oyalama diyorum

0|0
    0|0
    • senın adına uzuldum bu soruyu şu an yanımda bı arkadasım var o sordurdu ınan aynı durumda ne yapıcagını bılmıyor ve o burdakı hıc bı arkadasın soyledıgını yapmıyor kılo alamıyor ama mucadele edıyor hastanelere gıdıyor vıtamın alıyor sırf sewgılısı ıstedıgı ıcın bende ona soyluyorum sen yapıcagını yaptın bos ver dıyorum ama onu kaybetmek ıstemıyo burda bazı arkadasların basına gelmedı b o yuzden anlamıyolar dıyor

• ensure içsin , gelişim geriliği olan çocuklara veriyolr vitamin , besin takviyesi :D ama kilo aldırıyor.. ben daha deneyemedim arkadaşm denedi.. ben çok iyi anlıyorum senelerdir doktora gidiyorum ama adam bana bişey yok diyip geri yolluyo bi ara full ekmek yedim sabah akşam 2 kilo aldm sonra verdim gitti öyle.. 161 boy 44 kilo :/ bi deri bi kemik..

Erkekler Ne Diyor 2

• kilo almak istiyorsan,hergün bir bardak acılı şalgam iç.iştahın açılır. sorunun cevapını merak edeceğine kilo al biraz.

0|0
    0|0
  • hacı abi sende bizi iyice ayı yatın ya

hangi erkek yanında manitası varken başka bir kıza bakıpta bak bu kız çok tatlı der

hangi kafayı yaşıyoruz abi biz .biz ölmeyi bayılmak mı sanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...