Kıza hoşlantının olduğu ama aynı anda cesaretsiz olduğu nasıl anlaşılır?

ablalarım abilerim yardım edin gerçekten bilmiyorum.

ben 19 ve o 25.

kıza hoşlantının olduğu ama aynı anda cesaretsiz olduğu nasıl anlaşılır, davranış vücut dili bakışlar nasıl olur ? utangaçlık demiyorum cesaretsiz oluşu yksa istemiyormu

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Seni görünce eli ayağına dolaşıyorsa

utangaç çekingen biridir

Ama 25 yaşında diyorsun

Sanmam, düşük ihtimal

0|0
    0|0
    • eli ayagina dolastigini gormedim gayet sakin ve relaks sadece bakiyor bakiyor sonra gozlerini yavasca cekiyor.hafifde one doru bi yuruyusu var bende utaniyordur demiyorum ama cesaretsiz mi acaba.

Erkekler Ne Diyor 1

• ona "belgin doruk" gibi bakmalısın..mamalak bir adam degilse mutlaka anlayacaktır ona gönlünün kaydıgını..ve o da sana kadir inanır bakışlarını fırlatacaktır..bu durumda mutluluk çok yakınınızdadır..ama ola ki "nuri alço" bakışı fırlattı..terk et o mekanı derhal..seni ben de kurtaramam..sevgiler..

0|0
    0|0
    • dumduz bakiyor. gozumun icine sonra dusuruyor gozlerini yavasca. mimik yok nuri alco kadir inanir bakisi yok.

• hayir o da degil. yurudugu ayni anda gozlerini ayirmadan bakiyor sonra yavasca indiriyor.ama ben bakiyormu diye de ariyor gozleri baktiginda cekmiyor mi muddet

• biraz değişik bakıyormuş bu arkadaş..ben bakma uzmanıyım ama ben de cıkamadım işin içinden..sanırım romantik böyle dizilerdeki yakışıklı öyle bütün kızların peşinde oldugu ama kendisi kapıcı kızına aşık esas erkek bakışları bunlar..degişikmiş..

Kızlar Ne Diyor 1

• baktını hssednce zor tutar kndini gülmemek içn yanakları kızarır basını öne eger bakmamaya calşr bazn saçlarıyla oynar bşyle uğraşmaya çalışr ama hep saçmalar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...