Taze aşıklara genel bakış-1 "Bu şarkı ikimizin olsun mu"?

tecrübeli insanlar için (aşk acısını bilen de denilebilir) yeni aşıkların birbirlerine devamlı "aşkım canım cicim" v.s. demeleri, kah küsüp kah barışarak türlü türlü ruh haline bürünmeleri, gelip dert yanmaları ya da övmeleri çekilmez çiledir. yüzlerine bırakın bunları yarın birgün geçer aşk dediğin grip gibidir diyemez, bir şekilde dertlerine ortak olur destek veririz.

bu türün, birbirlerine şarkı armağan etmeleri, "ikimizin şarkısı bu", "aaa tam benim aşkımı anlatıyor bende öyle seviyorum" demeleri insana ürperti verir.

sizin yeni aşıklarda karşılaştığınız neler var? ikimizin şarkısı nedir? kumalı evliliklerde üçünün mü oluyor şarkı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Oturup iki çift laf edemezsin, sürekli sevgilisini ve ilişkilerini anlatır. Bir süre sonrada ondan başka konuşacak bir şeyi kalmaz.

Yüzlerinde aptal bir gülümseme vardır her zaman. Bir anda iyilik meleği oluverirler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tm arkadasm sen sevgiline isminle hitap et sevgi sözckleri söyleme ona sarkılarla hitap etme ertesi gün gel buraya arkdaş bn aldatıldm die ağla senle hayat ceklmez kardeşm k.b bu bizim şarkımz olsn demk bn sana cümlelerle sevgmi hitap edemiorm ama bu sarkı okdar cok hitap ediyoki demk o sarkı işteyken bi marktteykn servstyken caldnda onu hatlamak demk

0|0
    0|0
    • evet şarkı duygularımızı ifade eder ilk zamanlar. 3-4 ay sonra da kıçının üstüne oturmak markete girip almak istediklerini almadan çıkmak, serviste ineceğin yeri unutmaktır.

burada benim hitap edişim, hayatın benimle çekilmez oluşu mesele değil. konumuz yeni aşıkların çevreye verdiği rahatsızlıktır. (mesya isimli üye güzel anlatmış)

ertesi gün ağlayacak yaşı ve hevesi çoktan geçtiğim için hayat bana güzel...

• hepimiz sizin kadar şanslı olamadık bu konuda.

teşekkür ederim. kişiliğimi özetlediniz, insan sarrafı çıktınız.

• Hahahahha ben 6.sınıftayken bana 'çıkma teklifi' ( bir zamanlar çıkma teklifi diye bir şey vardı evet) eden çocuk kırmızı kartona yazıp vermişti sebebi de bana kırmızı çok yakışıyormuş ondanmış. Doğru hatırlıyorsunuz,Hande Yener in o meşhur 'sana kırmızı çok yakışıyor ' şarkısını çıkardığı yıllardı.Sonuçsa biz bütün yıl o şarkıyı söyleyip dalga geçtik(çok ayıp biliyorum acıdım çocuğa şu an ) o da bir daha yüzüme bakamadı. (bu kadar acımasız olmasa mıydım ne :D )

Velhasıl kelam bu şarkı işleri ergen işleridir, bırakın bunları :D

0|0
    0|0
  • annemlerin de şarkısı var yav nişanlılık zamanlarından kalma :) ama benim yeni aşıklarda esas rastladığım ve manyaklık olarak gördüğüm şey ortak facebook hesabı veya daha fenası facebook sayfası açmak.

bir insan neden kendini bayık aşkını herkesin gözüne sokmak ister, anlamıyorum arkadaş!

0|1
    0|0
    • bide böle gelinlik veya nişan elbisesiyle çekiliyolar ya ürperiyorum a.m.k

• Hiç "ikimizin şarkısı" olmadı.

0|0
    0|0
  • işte bunları istemediğim için yalnızım lan ne şarkısı ne yapacaksın sen şarkıyı öyle canım cicimleride sevmem ya hem aşık hem en yakın arkadaş olacaksın öküzüm ne yapıyorsun eşşek falan diyeceksin tamam abartmış olabilirim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Müzik dinlemeyenler ne yapacak hocam bir akıl verir misiniz ? Benim hiç bir anım olamayacak mı ? Hayallerim var. :( :(

0|0
    0|0
  • Daha böyle ergenlikten kurtulamamış veletler de yaşadıklarına aşk diyor ya buna yanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...