Unutamadığınız biri var mı?

Geçmişten asla unutamadığınız bir sevgiliniz var mı? Çok sevdiğiniz kiminle denerseniz deneyin aklınızdan çıkmayan yeniden birlikte olmanızın imkansız olduğu biri var mı? Peki böyle biri varsa da onu silmenin, bitirmenin yolu nedir sizce..?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• valla bende böyle bişey var adı sema idi onu terk etmek zorunda kaldım kendi isteğimle değil.onu seviyordum hala daha seviyorum geçensene olmuştu ama gne aynı olaylar olsa onun iyiliği için onu tekrar terk ederdim ona zarar glmesini istemiyorum çünkü.ama şuan başımdaki bu dertten sonsuza kadar kurtuldum özür dilemek istedim ama yanına bile yaklaşamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet var. yildiz savaslari filminden prenses leia. kimle denediysem deneyeyim bi turlu o kozmik galaktik atmosferi yakalayamadim. onu silmenin bitirmenin bi yolu da yok milyonlarca kopyasi var filmin gezegenin dort bucaginda.

0|0
    0|0
  • allah kolaylık versin sana silmek kolay olsaydı önce sen yapardın bizde peşinden gelirdik öyle değilmi

0|0
    0|0
  • var kardeş var

yarama tuz bastın şmdi

ne yaparsam yapayım,kimle olursam olayım onu unutamam ve bitiremem.

beynim bitirebilir ama kalbim asla

ben onu can bedenden çıkana kadar severim...

0|0
    0|0
  • Zaman her şeyin ilacı derler. Yaşanmışlık aşk ile taçlandırılmışsa aradan 50 yıl geçsede unutturacak kişi kolay çıkmaz. Zaman alır senden o acıyı silmenin yolu yok.

0|0
    0|0
  • ben unutulmam..unuturum..catır catır hem de..bozuk para gibi unuturum..

0|0
    0|0
  • vaaaar unutmak ve silmekmi dersen imkansız alışmak ise zamanla çözümü çaresi yok bu derdin

0|0
    0|0
  • olmazmı... ahh.. ne keşkeler...

0|0
    0|0
  • ara ara aklıma geliyor sadece

0|0
    0|0
  • her akşam izlerim Denizde...

0|0
    0|0
  • Var. Lise yıllarından kalma.

Onu aklımdan silme çabası içinde değilim. Hatırlamak güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabi ki var, herkesin vardır mutlaka ama eninde sonunda 'o unutamadığın insan'ı da unutturan biri çıkıyor, sonra 'o unutamadığın insan' tahtına o oturuyor, kısır döngü gibi. Birini silebildiğini anlamak, karşına çıkan her yeni insanı onunla kıyaslamadığını farkedince olur bence. Birini silmek için de, içinden gelen insanlara bi şans vermek gerek, bi bakıcaksın bi gün öyle biri var ki hayatında, eski günleri gülerek hatırlıyosun.

0|0
    0|0
  • Böyle biri var ve hayatımda böyle biri olduğu için silmenin yolunu bende bilmiyorum malesef 4 sene oldu hala hergün aklımda...

0|0
    0|0
  • Yok valla sükür.

Unutmanin tek yolu zaman

0|0
    0|0
  • var unutamadım bir turlu

0|0
    0|0
  • Unutamadığım biri yok.

0|0
    0|0
  • var tabi..inadından aramıyor..aramasın bakalım..bende unuturum..öyleyse böyle..

0|0
    1|0
  • var olmuyor yeri dolmuyor :( barışmamız imkansız belkide bilmiyorum çok özlüyorum ..

onu bitirmenın yoluda büyük bi aşk yaşamak ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...