Aldatmanın cezası bu olmalı mı?

babamın annemi aldattığı kadını buldum ve fake hesap açıp onu tehdit etmeyi düşünüyorum.Bu tek sebep olmasa da annemler boşanıyor.Hatta eşi ile bile konuşmayı düşündüm.Kadnın tek görüştüğü kişi babam da değil.Sizce onunla konuşup devam etmesi taktirde olanları eşine söyleyeceğime dair tehdit etsem mi?Elimde belgeler de var

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• neden babanla konuşmayı denemiyosun ? yani bu aldatma karşılıklı yapılan bişey , niye sorunu diğer kadında arıyosun ki ? senin baban da bi o kadar suçlu ...

1|0
    0|0
    • benm tek amacım bize o kadın yüzünden çektirdikleriniacısını kadından almak zaten babamdan vazgeçtik biz

• öyle düşündüğün zaman ceza evindeki herkes yine potansiyel suçlu olurlar. o zaman asalım hepsini gitsin , belki çıktıktan sonra yine çalacak ya da insan canına kıyacak bilemeyiz ... doğru kararı almak haddinden fazla acılı ve zordur bazen. ne yazık ki böyle. içten içe bilirsin doğru olduğunu ama , öfken ya da acın öyle büyüktür ki gözünü karartır. ben sadece değmeyecek bi insan için kendi insanlığından ödün verme derim , dediğim gibi yine de sen bilirsin.

• bu konuda yardım edebileceğim bişey olursa ekleyebilirsin , iyi günler.

Erkekler Ne Diyor 16

• yalnız kadın bildiğin götürüyor milleti

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun...babanın ve o kadının yaptığı sorumsuzluk seni ve anneni üzdü...insanların bencil olması kadar kötü ne varki...tehditlerinden korkuyormu

0|0
    0|0
  • tehdit edip neyi değiştirmeyi planlıyosun.baban annene geri dönecek 3 ay sonra başka bi kadınla aldatacak.babanın içinde varsa ne yaparsan yap boş

1|0
    0|0
    • babamın eve dönmesini istemiyorum ki zaten sadece o kadın yüzünden acı çektik onun da caı yansın stiyorum

• yani yaptıkları yanına mı kalsın diyorsun?

• o onun acısını zaten er yada geç çeker.Yuva yıkanın yuvası olmazmış.Sakinliğini koru

• istersen fake hesap açma bana yönlendir ben tehtit edeyim senden kimse şüphelenemez

1|0
    0|0
  • yalnız tehdit dediğin yasal bi suc ve bu başına sorun acabilir

0|0
    0|0
    • ama fake hesap elim de kanıtım da var

• ben olduğum nasl kanıtlanacak ki? kim olduğumu farklı biri olarak bilecek ıp adresi dersen yurdun ki

• iyi tamam bildiğin yoldan git basına iş gelmez insallah diyorum :)

• tehdıt guzel fıkır. belkı caydırıcı olabılır. belgeerı babana sunman da bı cozum. ve onemlı olan babanın o kadından vazgecıp gecmeyecegı. saplantı halıne gelmısse. ne soyler sn soyle duymaz cunku...

0|0
    0|0
    • şimdi ayrıldılar ama o kadın yüzünden bize çektirdiklerini unutamıyorum acısını çıkarmak istiyorum

• pek yok

• cekındıgın durumları goz onunde bulundurmak lazm once..

• tehdit etme doğrudan git konuş tehdit edersen sen suçlu olabilrisn bence git kadınla konuş geçmiş olsun dilerim hayırlısı olur

0|0
    0|0
    • kadın başka ilde

• bence yemez kocasının korkusundan birşey diyemez sonuçta kanıtlarım yani

• hmm peki baım sen bilrsin nediyim

• bu neyi değiştirir ki

o kadın olmasa bir başkası olur

bence sen ortalık malı olmuş bu karıyı şey yapan babanın midesini aldır

ne bileyim babanı tehdit et veya

0|0
    0|0
    • ya ben bizim canımızın acıdığı gibi onun da cannı acıtmak istiyorum

• babana söyle bir daha ki sesk partisinde hardcore çalışsın

• Tehdit edersen haklı iken haksız duruma düşersin... Akıllı davranmak ve iyi düşünerek adım atmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • rahat bırak insanları beeee. zaten ayrılıyorlarmış, kendini tatmin etmek için bu kadar saçmaişlerle uğraşmana değmez

0|0
    0|0
  • elindeki belgeler onaylı noter tastikliyse işe yarar

0|0
    0|0
  • tehdit etmekten iceri girebilirsin

0|0
    0|0
    • tehditim kocasını aldatmaya devam ederse eşine söyleyeceğim bundan girmem herhalde

• suç işlersin kadını tehtit edersen ama kocasına söylersen sorun yok :)) ben olsam öyle yaparım

0|0
    0|0
    • tek üzüldüğüm konu çocukları onları düşündüğüm için eşi ile konuşmadım

• bence kocasına söyle daha fazla o adamda bunu bilmeden yaşamasın babanı da allah ıslah etsin ne deyim :))

• ama çocukları var işte o yüzden eşine söylemedim

• ne olmasını istiyorsun daha :)

0|0
    0|0
  • yap bir gizli zarf eşine ulaştır nerden geldiği filan belli olmasın ama baban da geçmesin için de ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • Maymunla maymun olunmaz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Rezil et kadını... Hiç birşey kaybetmezsin...

Yıkabileceği başka yuvaları bi nebze korumuş olursun...

1|0
    0|0
    • yani biz yaşadık ama başkaları yaşamasın

• Kesinlikle.. yerinde olsam beklemez rezil ederdim...

• Et kız sen ses çıkarma o çıkarmasın tepemize biniveriyolar ondan sonra et valla aklı başına gelsin yellozun babana da bişey demek isterdim ama baban işte susuyorum.

1|1
    0|0
  • tehtit etmek gibi bi hataya düşme sakın akıllıca davran kmliğini belli etmeden o belgelerin kadının kocasının eline geçmesini sağla

0|0
    0|0
    • :)) zekice bence de

• işin zor allah yardımcınız olsun annenle snn:( üzüldüm benimde annem babam ayrı boşandılar seneler önce ama onlar çok kavga ediyordu ikiside hala bekar ama hiç görüşmüyorlar

• bunlar da aşırı derecede kavga ediyorlar annem hala çok kararsız

• Muhteşem intikam 1.Yakında sinemalarda.

1|0
    2|1
  • elinde görüntülü belgeler varsa tehdit edersen suçlu olursun şantajdan.

0|0
    0|0
  • Tehdit etme direk söyle karısına

0|0
    0|0
Yükleniyor...