Güldürme garantili bildiğiniz güzel fıkralar...

Evet ilk fıkrada benden gelsin;

Şu İlk Geceyi Bir Atlatsak..

Laz Fıkraları

Temel, karısının cenazesinde ağlıyor, kendini yerlere atıyor ve "Ne yapacağım?. Ne yapacağım" diye saçlarını yoluyormuş.. İmam efendi Temel'in yanına "Zavallı.." diyerek ve acıyarak yaklaşmış, "Oğlum.." demiş, "Senin için zor olduğunu biliyorum.. Ama Tanrı ıstıraplarımıza dayanma gücü verir.. Mutlaka iyi ve güzel bir eş bulacaksın, onunla evlenecek ve bu günleri unutacaksın.."

"Evet, evet efendim tüm bunları ben de biliyorum.." demiş Temel, "Biliyorum da, çok hazırlıksız yakalandım.. Sadece bu gece kim yemek pişirecek?. Kiminle yatacağım?. Onu çözeyim rahatlarım!."

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Bilim adamları, birgün mağarada yaşı 1.582.903 olan bir insan fosili bulur, bu fosili istihbarat teşkilatlarını sınamak amacıyla kullanma kararı alırlar. Önce Japon istihbaratı mağaraya girer ve 15 dk sonra dışarı çıkıp derler ki;

- Bu fosilin yaşı 1.400.000 ila 1.600.000 arasında...

Daha sonra CIA girer ve 12 Saat sonra baya bi havalı şekilde çıkarlar:

- Bufosilin yaşı 1.500.000 ila 1.600.000 arasında, derler...

Hemen ardından KGB girer ve sırf Amerikalılara inat içerde 2 Gün kalırlar. 49. Saatte çıkar derler ki;

- Bu fosilin yaşı yaklaşık olarak 1.550.000 ila 1.600.000 arasında...

En son olarak bizim MİT girer. Aradan bir hafta geçer mağaradan ses yok, 1 Ay olur ses yok, 1.5 ay olur ses yok. Mağaranın dışında bekleşen gazeteciler daha fazla beklemeyip içeri girerken bizimkilerden biri çıkar dışarıya... Yaka paça dağılmış gömleğin yarısı dışarıda... sigarası için bir ateş ister, sigarasını yakar, o sırada gazeteciler heyecanla;

- İçeride çalışmalar nasıl efendim? Fosilin yaşını bulabildiniz mi?

Bizimki sigaradan bir fırt çeker ve;

- Fosilin yaşı tam olarak 1.582.903, der.

Bunu duyan gazeteciler şaşkınlıkla sorarlar:

- Nasıl başardınız bunu, fosilin yaşını tam olarak nasıl tahmin ettiniz?

Bizimki sigaradan derin bir nefes çeker ve derki;

- Zor oldu ama "Konuşturduk alçak herifi..."

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir Amerikalı,bir İngiliz,birde Fransız gemiyle okyanusa açılmışlar seyehat için.Gemi fırtınaya yakalanıp batmış.Sadece bu üçü filikaya binip kurtulmuşlar ve yakınlarda ki ıssız,vahşi bir adaya çıkmışlar.O adanın yerlisi zenci bir kabile varmış.Bunları yakalayıp her birini bir ağaca bağlamışlar..Şişman ve sert bakışlı kabile reisi gelmiş.Önce Fransız'a sormuş,''ölüm mü?mokoko mu?'' Fransız, ölümden kötüsü olmaz,bu mokoko herneyse ölmekten iyidir nasıl olsa diye düşünmüş ve cevap vermiş''mokoko'',10 tane kıllı mıllı iri yarı zenci gelmiş,Fransızı alıp bir kayanın üstüne yatırıp baglamışlar.Sonra hepsi sırayla tecavüz edip,sonrada serbest bırakmışlar Fransızı.Sıra İngilize gelmiş..İngiliz hiç tereddütsüz mokoko demiş.Onada aynı işlem yapılmış...En son sıra Amerikalıya gelmiş.Kabile reisi ölüm mü mokoko mu diye sormuş.Amerikalı tipik Amerikan şımarıklığıyla ''ölüm'' demiş. Kabile reisinin gözleri parlamış ve hemen seslenmiş adamlarına '' Götürün,ölene kadar Mokoko! ''

2|2
    0|0
  • köylünün biri sırtında çuvalla gıdıormus dınlenmek ıcın cuvalı yere bırakmıs dınlendıkten sonra cuvalı srtına alamamıs ve yoldan gecen adamdan yardım ıstemıs "yardım et de sunu sırtıma atalım" adam karsılığında ne varıceksın demıs "HİÇ" demiş köylü adamda tamam deyip yardım etmıs ve koylu yoluna devam etmeye baslamıs adamda arkasında takıp etmeye baslamıs koylu bir müddet sonra arkasına dönmüş "neden beni takip edyorsun" demiş adam "bana HİÇ vericeğini söylemiştin demiş" koylu ıtıraz etnıs "HİÇ verilirmi arkadas" adam laf anlamıomus koyluyu evıne kadar takıp etmıs koylu butun kadılara hakımlere gıtdıysede olayı cozememısler en sonunda koylunun aklına Nasreddin Hoca gelmiş ve onun yannına gitmişler koylu hocaya durumu anlatmış hoca adamı yanına cagırmış "sen HİÇ mi istiorsun" adam "evet" demis hocada "git surdakı hasırı kaldır altında ne var bakalım" demıs adam gıtmıs hasırı kaldırmıs hoca sormus "ne var orda" adam "HİÇ" demis hocada adama " istediğin kadar alabilirsin demiş :)))

1|0
    0|0
  • Namık kemal'ı kimse yenemiyormuş laf yarışsında,hayatta altta kalmazmış,bigün yunan bir kadınla laf yarışına giriceklermiş,yunan kadın demiş laf yarışına girmeden önce seninle yatmak istiyorum bidefa demiş,namık kemalinde canına minnet tamam demiş,namık kemal yunan kadının içine girince yunan kadın sormaya başlamış yunanistan mı büyük türkiye mi,namık kemal türkiye demiş,yunanlı kadın yunaistan demiş,namık kemal türkiye demiş kadın yunanistan demiş en son kadın bak yunanistan daha büyük türkiyeyi içine aldı diyince namık kemal şaşırmış ve tam altta kalırken yumurtalıklarını farketmiş ve yok türkiye daha büyük çünkü adalar dışarıda kaldı demiş.

1|0
    0|0
  • türklerle alakalı bi fıkra var sergen anlatmıstı ordan aklımda kaldı :)

0|0
    0|0
  • 30.temel askerdedir. ilk gün komutan gelir ve:

-benim adım ali kırç. unutmayın kırç, arada r var. soyadımı yanlış söyleyen veya dalga geçen olursa yakarım.

komutan ara sıra askerlere kendi soyadını sorar. en sonunda sıra temel'e gelir.

-temel söyle bakalım benim adım ne?

temel düşünür ama bi türlü hatırlayamaz. o sırada arkadaşı kopya verir:

-temel olum unutma arada r var.

-haah hatırladım komutanım. ali gört!

0|1
    0|0
  • öyle bi garanti yok malesef. herkesin espiri anlayışı farklı

0|0
    0|0
  • Yo momma so stupid she got stabbed in a shoot out!

bunu ilk okuduğumda kopmuştum :) Var mı aranızda yo momma esprilerini seven :)

0|0
    0|0
  • müstehcen fıkralara bayılırım da uzun uzun yazılmazki şimdi

0|0
    0|0
  • 3 pire bir fili boğazına asılarak boğmaya çalışırlar. fil bi silkelenir pirelerden 2 tanesi yere düşer.ve yukarda kalan diğer pireye bağırırlar. boğ onu boğ onu...

1|1
    0|0
  • temel fıkraları iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...