2 ayda böyle bir karın yapılır mi?

fazla kilosu olmayAn biri spor salonunda en az 3 gün çalışmayla, 2 ayda böyle bir karın yapabilir mi

2 ayda böyle bir karın yapılır mi?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Belli bir programla cok rahatlkla yapilir yedigine ictigine dikkat et duzenli bir sekilde calis cok daha iyisi olur

1|0
    0|0
    • Evet programım bu ay yenilenecek salonda. böyle bir karın için nasıl hareketler ekletebilirim? şu an crunch, mekik ve kendimi tutup yukarıya çektiğim bir karın hareketini yapıyorum.

• Ya bir kac hareket war benimde surekli yaotgm ama isimlerini yam bilmiyorum nasl anlatsam ozele gel resimleri falan atym

Erkekler Ne Diyor 18

• bilmem snn karnın nasılki

0|0
    0|0
  • güzelmi sence o karın :)

0|0
    3|1
  • zayıfsan yaparsın.

0|0
    0|0
  • Yapamazsın karin en zor gelisen yerlerden birisi en az 6 ay

0|0
    0|0
  • 2 ayda imkansız bayan ne yaptınız 2 ay en az 6 7 ay 2 ayda imkansiz fit olmak :D :D

0|0
    0|0
  • 2 ay değil belki hayatin boyunca yapamayabilirsin

0|0
    0|0
    • niye?

• Karin hareketlerini cok tekrar degilde agirlikla yapmayi dene adele büyüsün daha belirgin olsun

• anladım teşekkür ederim.

• Olmaz

0|0
    0|0
  • denemeden bilemezsin.

0|0
    0|0
  • K. gelsin

0|0
    0|0
  • 2 ayda olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • şu anki fiziğine bağlı

0|0
    0|0
  • Yapilir cok rahat.

0|0
    0|0
  • bu ne ya biraz zorlasan kırılacak

0|0
    0|0
  • böyle zatıfsan yapılır

0|0
    0|0
  • İki ayda olmaz.

0|0
    0|0
  • Sıska kız olmayın ya..

0|0
    1|0
  • sen deli misin be bu kızarın modası geçti balık etli ol yeter

0|0
    1|0
  • daha uzun 3 4 ay gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olabilir.

1|0
    0|0
  • Rahat olur bence duzenli sporla

1|0
    0|0
  • 2 ay değil de 4-5 ay lazım..

0|0
    0|0
  • Sen buradakilere ne soruyorsun ki canım erkekler ele avuca gelsin sıkmalık ister abaza çok bizde böyle bel nerede görmüşler zaten Hemen balık etli ol derler allahım ya balıketli o kadar kişi varki etrafımda bir b"ka benzemiyorlar narin ve ince bir vücudları yok. çok iticiler.. Soruna gelirsek kızın bel çevresi göbeği falan süper ama 2 ayda böyle olacağını sanmam yine bir takım değişiklikler olur ama bu derece olmaz diye düşünüyorum... Bir de kaç kilosun ki sen?

1|0
    0|0
    • evet çok Haklısın canım, teşekkür ederim yorumun için. ya benim boyum 1 60 kilom 50, spor hocam çok zayıfsın çok çabuk sonuç alırsın spordan dedi. bu kadar olmasa da şu Çizgili kas iyice belirginleşsin istiyorum iki ayda, şu an çok az belli.. beslenmeme ve sporuma çok dikkat ettiğim halde iyice belirgin değil hala 2 ayda gözüksün gelişim biraz hızlansın istiyorum yani.

• Hmm anladım canım.. Ama iyi bir çalışırsan olursun bence kilon boyun iyi. Bende yazn spora gitmeyi düşünüyorum bakalım. benimde boyum 1.72 kilom 51 herhalde bende hemen sonuç alırım yazın tatile gitmeden falan.

• evet kesinlikle çok Iyi sonuç alırsın sen de.. maşallah kilo boy oranın çok iyi, umarım istediğin sonucu alırsın :)

• Igrenc len

0|0
    2|0
Yükleniyor...