Protein Tozu Zararlımıdır?

protein tozu zararlımı arkadaşlar cevremdeki insanlar bazıları zararlı diyor bazılarıda zararı yok diyor kararsız kaldım kullansammı kullanmasammı

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• kilona göre belirli bir gram koyuyorsun, eğer daha fazla alırsan zararlı olur düzgün kullanırsan zararlı değıl ama ben kullanıyormuyum hayır süzme peynir, tom balığı, kabak çekirdei tarzı yüksek proteinli şeylerle besleniyorum kullanan arkadaşlarımda kilo alıyor dana gibi gözüküyorlar sonra :) ben böyle iyiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çık git burdan 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fazla kullanımı karaciğer ve böbreklere yük bindirir. karaciğer ve böbrekler konusunda sıkıntısı olanların kullanmamasında fayda var. kullanılacaksa yaptığı spora ve beslenmeye uygun kullanılmalı. zararlı olmasının tek yani fazla protein alman (yani diğer besinlerle aynı miktar proteini alsan aynı ) bunun dışında tıp dünyasında kanıtlanmış bir zaararı yok

1|0
    0|0
  • Spor yapınca vücudunun daha fazla protein ihtiyacı oluyor bunu besinlerle alamadığın için toz kullanman gerekiyor, zararı falan yok.

0|0
    0|3
  • Zararli degildir ama bilindik markalari kullan fitbull veya protein7den bak oyle al ben oralardan aliyorum

0|0
    0|0
  • Zararlı tabi. Kimyasal.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Kullan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • burayi terket !

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Ln aklima getirdin spor hocasi bize sattiydi 200 liradan kazik yediydik bence alma onun yerine protein agirlikli beslen profosyenel sporcular falan kullaniyo ama bilemicem

0|0
    0|0
Yükleniyor...