İçiniz dışınız gerçekten aynı mı? Görünen insan mısınız yoksa içinizdeki dişi ya da erkek misiniz aslında?

Kişilikler derinlerde saklıdır derler...Çok masum ya da çok basit..

Çok saf, ya da çok zeki...Çok Duygusal ya da çok sert...Gerçekten aynadaki gördüğünüz siluet siz misiniz?

0|0
28|11

En İyi Kız Görüşü

• hımmm... güzel soru. ben ...

ben

ben içim dışım bir. ama güzel olduğum kadar çirkinim.çirkin olduğum kadar da güzel. masum olduğum kadar tehlikeliyim yada tehlikeli olduğum kadar masumum. merhametli olduğum kadar acımasızım ama acımasız olduğum kadar da merhametliyim

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 27

• Ozellikle erkeklere karsi ilk gordugumde ayran budalasi gibi bakiyorsa,cok suratsiz olabilirim,hic yakinlasmam hatta...Beni soguk bir tip sanmalarina neden olmak isterim :) Ama arkadaslar arasinda aynadaki gibiyim,cana yakin.esprili ve sevdiklerine deger veren.PAMMIK PRENSES :)

0|1
    0|0
    • pambık olacak o bayan londra :P :D

• :))) birgün neden olmasın:)

• Olamaz mi? Olabilir :)))

• Çoğu zaman içimle dışım birdir ama kişisine göre bunu yansıtma üslubum değişir sadece...

0|0
    0|0
  • bu soruya evet transparanım diyene şaplak geliyor

0|2
    0|0
  • icimde böbreklerm var nasıl aynı olabilirim..

0|0
    0|0
  • valla içim dışım bir değil bence kimsenin değil. güçlü görünmeye çalışan bir güçsüzüm. bazende mutluları oynayan mutsuz. değişik ama herkes beni nasıl tanısın istiyorsam öyle olabiliyorum insanlar sadece benim istediğim kadarını bilebilirler hakkımda

not : ve şunu biliyorum yanında kendim olabildiğim adama aşık olacağım ben

0|0
    0|0
    • umarım istediğin ve aradığnı bulursun..

• neyse yorumların için teşekkürrler iyi akşamlar :)

• Ici disi bir kisiyim

0|0
    0|0
  • Ben bile kendimi çözemiyorum Terazi'yim.. Böyleyim diyorum... Halbuki tam tersi oluyorum... :)

0|0
    0|0
  • Bu soruya kimse hatta gerçekten ikiyüzlü olanlar bile 'içim dışım bir' diyerek cevap verir.

Ben olduğum gibi bir insanım, sevmediğim insana seviyormuş yapmadığım gibi, sevdiğime de sevmiyormuş gibi davranamam... Aynada ve dışarıda ne görünüyorsam oyum.

0|0
    0|0
  • aynada görünen gülümsemem hüznüm düşünürkenki halim ve dısarıya yansttıgım davrsnıslarm hepsi bni kapsıyor. oldugum gbiyim .bu yuzden hep kazanmısımdır :) bnce br insanın icinin ve dısının br olması kesnikle yalansız ve dürüst olmasına baglıdır..aynada gördügümüz kendimiz bile bizi yanstmıyorsa kendimize yaptıgımız bir yalandsn ne farkı kalırki :)) ciddi bir kimlik bunalımı gecirmediysek şayet :P

0|0
    0|0
    • bence aynadaki gerçek,içimizdeki gerçektir.. kimsenin içi dışı bir olamazzz..

• oda haklı tabi öyle:) genel mi konuştum aslında doğru ama kastetmek istediğmii tam anlatamadım:)

• anlıyrm ya cdden:)valla bak:P

• cam kadar şeffafım karsıdan bak arkamdakı manzarayı gorursun :)

0|0
    0|0
  • aslında çok doğalımdır ama kişiliğim derinlerde saklı ben bile çözemedim onu

0|0
    0|0
  • karakterimin dötü başı ayrı oynuyo,yok hiç stabil tarafım

(bak doktorlar izleye izleye yavaştan tıbbi terimleri de kapmışım)

0|0
    0|0
    • doktorlar mııııııı :D klasik ev kızı pijamalı felann aaaayyyy :D

• İçimin dışa dönük kısmı biraz hasarlı...Dışarıya yansıttığım karakter iç dünyamı görmesini yada el atmasına en önemlisi ona yaklaşmasına izin verdiklerime geçerlidir.Bu durumda içimi dışarıya aktarmıyorum...

0|0
    0|0
  • Evet aynada gördüğüm kişi benim. Bazen çok asabi bazen çok duygusal bazen de çok umursamaz oluyorum

0|0
    0|0
  • İçim dışım farklıdır.

0|0
    0|0
  • içim dışım bir

0|0
    0|0
  • içim ve dışım... birbirinden çok alakasızlar

0|0
    0|0
  • her insanın içinde farklı biri daha kesinlikle vardır, benim cevabım da ... :)

0|0
    0|0
  • Çok sakin görünürüm,sessiz sakin biri gibi

0|0
    0|0
  • İnsanların aklımı okumalarına izin veririm.

0|0
    0|0
  • Dışardan çok sert görünürüm ama içten iştee... neler yok ki duygusallık, masumluk, yumuşaklıık

0|0
    0|0
  • hmm dışım farklı içim daha da farklı

0|0
    0|0
  • Aslında tamda bu konuda bir arkadaşımla tartışıyıoruım. Kendime anlatıyorum bu durumu.

0|0
    0|0
  • dışım nasılsa içimde öyledir bnim.

0|0
    0|0
  • içim dışım bir evet

0|0
    0|0
  • icim baska disim baska degildir, ama icim her zaman disima yansimaz icimde durur guclu

0|0
    1|0
  • kesinlikle değilim hatta her ortamda tamamen bambaşka bir insan oluyorum ama içimdeki sadece yalnızken ortaya çıkıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dışım içimin introsunu verir sadece, o da zaman zaman. Kimse de saçmalamasın, kimse olduğu gibi görünmez(mantıklı değil) bu güvensiz ortamda. burası için konuşmuyorum genel için söyledim.

1|0
    0|1
  • içim dışım erkek o konuda sorun yokta içimdeki ben daha iyi huylu daha sakin daha vijdanlıda dışımdaki ben neden bööle psikopata bağlıyo ara sıra onu çözeemedim.

0|0
    0|0
  • Aynaya bağllı tamamen

0|0
    0|0
  • Göründüğüm gibi değilim asla..

Asla da olmayacağım..

Olmakta istemiyorum, böyle iyi..

Herkes dışımı tanısın yeter, içe izin yok

0|0
    0|0
  • dışım değişken ama içim aynı.

0|0
    0|0
  • valla dışım bodyguard içim duygusal ve romantik... duygusallığımdan nefret etmedim mi? ettim tabi... dışınız neyse öyle kalın gitsin benden tavsiye...

0|0
    0|0
  • Aynada gördüğüm benim, ama başkalarına göründüğü kim bilmiyorum.Lan gerçek ten düşündümde ben acyip şerefsizim ...

0|0
    0|0
  • içim dışım birdir dostum içtende dıştanda hayattan memnun ama üşengeç biri gibi dururum:)

0|0
    0|0
  • içim temiz sadece

0|0
    0|0
  • içim de bir sexomanyak var yıllardır bastırırım ama durmuyor artık

0|0
    0|0

• içim dışımdan iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...