Kızlar, Fitnessa gidip kisa zamanda ne kadar kilo veririm?

Boym165 kilom53 bu yaz tatilnde fitnessa yazilmya karar vrdm Cünkü okulda arkadaslarim kilomla sürekli dalga gectiler. Psikolojikman kendimi begenmemeye basladim çünkü kilom sürekli yüzüme vuruldu kendimden nefret etmeye basldm kalca ve basen kısmım fazla olduğu için okul forması güzel durmuyo vücudu fit olan kızlara bakip kendimden soğuyorum ben de 3 ay boyunca fitnessa gidip kilo vermek istiyorum sizce ne kdr kilo veririm her gün gidersem eğer fitnessa yararli olur mu lütfen yardım :(

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilon normal bence ya benim 168 boyum 52 kilom yakiniz sanki sıkılastir vucudunu kas yap ben fitnessa gitmeden kendim evde imkanlarimla karin kasi bacak kasi falan yaotim gayet memnunum vucudumdan

0|0
    0|0
    • Ya bu konularda acemi olduğum için birilerinden yardım almak istiyorum inşallah etkisini görürüm evde de hareket etmeye calisicam görüş için cok tesekkur ederim :)

• Kilon bana normal göründü ama nasıl taşıdığını bilmiyorum.
    Yediklerin de yaptığın spor kadar önemli, eğer düzgün beslenirsen istediğin hedeflere daha çabuk ulaşacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Belim biraz kalın malesef ince bir bel ve küçük bir kalça tek istediğim gerçekten psikolojim bozuldu :(

• Bana daha önce biri önce kardiyoyla yağ yakmamı, istediğim inceliğe gelince ağırlıkla sıkılaşmamı önermişti. Umarım işine yarar ^^

• Gerçekten cook teşekkür ederim deneyeceğim umarim fit bir vücuda sahip olurum ;)

Yükleniyor...