Kasap et koyun can derdinde!

arkadaşlar size danışmak istiyorum. ben düzenli raporla ilaç kullanan biriyim. ve ayda bir ilaç alıyorum , pahalı ilaçlar. eczacı da her defasında zamanı gelince arıyor beni ilaç bitti yazdırabilirsiniz diye. bu durumdan hiç hoşlanmıyorum aslında. yine ararsa diycem ben zaten biliyorum senin derdini de biliyorum kasap et derdinde koyun can derdinde mk diycem. ne dersiniz ?

aşırı tepki olur biliyorum ama ayıp değilmi yaptıkları ?

Güncellemeler:
iyi ki sormuşum size burda :D

son günlerde çok tuhaflaştım :s
bu hassasiyetimin nedeni aslında başka bir eczacı arkadaşım, hastalar ölmesin sürünsün biz de para kazanalım diye şaka yapmıştı bir ortamda. bilmiyordu benim de ilaç kullandığımı. şakaydı ama sonuçta her şakada bir gerçeklik payı vardır haksız mıyım ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet aşırı tepki vermiş olursun , amaçları sadece yardımcı olmak hatırlatmak ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen sinirlenip sinirini çıkaracak yer arıyor olmalısın.

0|0
    0|0
  • herkesin kendi işi .. bundan dogal ne var ıstemıyorsan hayır almayacagım de olsun bıtsın

0|1
    0|0
  • sana hatırlatma amaçlı arıyordur alınganlık yapma gayet güzel bence hatırlatması.sen unutursun bir bakmışsın ilaç yok o sana haber veriyor işte

0|0
    0|0
  • bence guzel bırsey ben tarıhlerını unutuyorum genelde

0|0
    0|0
  • iyi ya işte ne güzel haber veriyo ilgileniyo daha ne istiyosun bakim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında hem iyi hemde kötü bu arada hastalığınız nedir düzenli ilaç kullandığınıza göre kronik bir rahatsızlığınız var.

0|0
    0|0
  • keşke yapmam gereken şeyleri bana hatırlatan biri olsa.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun... Asabiye ilaçları mı kullanıyorsun?

0|0
    0|0

• öyle söyleme arkadaşım.

onlar aramak zorunda. sağlık bakanlığının talimatı var.

bende raporla ilaç kullanıyorum.

insanlık ettikleri için suçlayamazsın

0|0
    0|0
  • negüzel hatırlatıyor sana yanlış düşünüyorsun o müsteri memnuniyeti olarak düşünmüştür sende artık sıkıldığından

öyle tepki veriyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...