Ailesi beni istemiyormuş, ne yapmalıyım?

6aylık ilişkim yaz tatilinde bitmişti,severek ayrıldım,ama onun sevmediğini düşünüyordum,zira nişanlanaçaktik ama olmadı,aylar sonra dün aradı,herşeyden pişman bir şekilde,herşeyi açıkladı,hala sevdiğini aslında babası beni istemediği için ayrıldığını söyledi,çok ikna etmiş ama sözde babası benim hakkımda birsey duymuş olmaz bu iş demiş,oda mecbur beni kendinden soğutmus,dün konuştuk,herşeyi ayrıntı konuşmak için buluşma ayarladı,ama ben bugün bu buluşmadan vazgeçtim,çünkü beni istemeyen aileye zorla girmek istemedim,ama hala seviyorum,ama bir yandanda kendimi zorla kabul ettirmekte istemiyorum,sizce doğru olan ne?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• aile istemiyorsa kesin vardır bir sorun. bence önce neden istemediklerini öğrenmek gerekir

0|0
    0|0
    • gitmelimiydm yani:(

• tabi ki, bak benim biladerin görüştüğü var hiçkimse istemiyor çünkü kişiliği iyi değil beğenmiyoruz. o da bunu biliyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• ailesini ikna edip o cocuk ciçeği çikolatasıyla kapına gelecek.kimseye bişey acıklamak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • zannetmem canım,çünkü inatçıymiş baya,kesin olmayacak olursa benim iznim yoktur demiş,o yüzden bu ilişki için savaşa girmelimiyim bilmiyorum

• gitme kimsenin ayağına

• ailesi istemiyor erkek arkadasın istiyormu peki

0|0
    0|0
    • evet bugün olanları konusacaktik,bir karar verecektık,ama ben vazgeçtim görüşmeden,kendimi zorla kabul ettirmek istemedim ailesine,oda kızdı mi bilmem,birşey demedi,geri dönmedi

• arada kalıyo ama ailesine daha yakın gibi herşeye hazırla sen kendini

• babası senin hakkında ne duymuş olabilir ki ? yani sen ne yaptın diye sormuyorum , ne yaptığın ne yapacağın sadece seni ilgilendirir. ama bu kötü yazılmış bi hikaye gibi geldi bana ;)

0|0
    0|0
  • ya hep bahane kardesım bunlar seven ınsanın onunda dag duramaz (nokta)

0|0
    0|0
  • Senin hakkında duyduğu neymiş ben olsam çok merak ederdim?

0|0
    0|0
    • oda bilmiyor,babası söylemiyormuş,duyacağı en kötü şey önceden sözlü olmam,ki bunu sevgilim ve babası biliyordu,bana bahane ediyor gibi geldi,o yüzden konuşmak çözüm yolu bulmak bile istemedim

• Bunlar bahane bir daha yüzünü bile görmeyeceksen hiç konuşma bile

• önce babasına vermen lazım

0|0
    0|0
  • inandın mı?

0|0
    0|0
    • inanmak istedim,ne bileyim neden tekrar buluşma ayarlasn ki birşeyleri çözmek istemezse dedim

• babası ne duymuş o önemli!...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...