Size kim neyi yapamazsın, edemezsin dedi de inadına, hırsla yaptınız?

Herkese tünaydın.

Hayatımızda vardır ya öyle insanlar.Birşey dersiniz ya da paylaşırsınız sen yapamazsın,edemezsin,güzün yok,iraden yok.Sen yapıcaksında ben görücem.Hatta öyle idaalıdırlarki sen yaparsın ben eşşek gibi sokaklarda anırırım.Sen yap etek giyip mahallede gezmeyen erkek değildir diyen insanlar vardır çevremizde bunlar genelde ya ailenizden biri olur ya da en yakın arkadaşlarınız ve can ciğer dostlarınız bilinmez çekememezlikten mi,bilerek gaz vermek için dediklerinden mi,gerçekçi olduklarından mı?

Cevaplarınızı bekliyorum.Teşekkürler şimdiden.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Babamdan dolayı o lafları ben hep duyuyordum beni yanlış yetiştirmişlerdi , bende ailelerin çocuk eğitimi konusunda biraz daha dikkatli davranmasını gösteren eğitim adı altında kurs veriyorum yada yazı yayınlıyorum ki benim babam olmasınlar diye , çocuklukta yaşadığım aldığım negatif duyduları toparlanmamda bayağı zaman aldı geç geliştim ama yapamazsın dedikleri herşeyide yaptım

1|0
    0|0
    • bravo o zaman güzel bir şey yapıyorsun.Takdir ettim başarılar diliyorum zor bir işin altına elini koymuşsun.

• Yok gaz yemiyor canım... doğru olan neyse onu yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben genelde bazı insanlara karşı kullanırım o tekniği gaz vermek için çevremde çokta işe yaradığını gördüm :) yapamayacağını düşündüğümden değil yapmasını istediğim için derim.

1|0
    0|0
  • Küçükkene sen es es te kalamazsın anneni özlersin ana kuzususun dediler 4 yıl inat ettim okudum 2 yıl memleketime uğramadım bile.. "Bayramlar dahil.."

1|0
    0|0
Yükleniyor...