Yardım edin konu squat?

30 day squat challenge programına başlicam ama merak ettiklerim var
Türkler arasında çömelme komando yürüyüşü merdiven çıkma diye bilinen hareketleri yapıcam kalça toparlansın diye ama bunlar aynı zamanda zayıflatır demişler kilo vermek istemiyorum etkileri ne olur
yapanlar ya da bilenler açıklayabilir mi

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Acıyorum sizlere, kendime de... Sen kalçana öyle yaptın, kalçan daha ilgi çekici hale geldi ve daha ilgi çekici şeyler giydin ve daha çok erkek daha sapıkça sana baktı ve sana karşı gayri ahlaki davranışlar ve gayri ahlaki teklifler geldi ve sen bu işi sevdin ve pis şeyler yapmaya başladın.. Pekii sorum şu: Bu durumdan nasıl kurtulmayı düşünüyosun ve ölümü napacaksın, hesap gününde napıcaksın, ahireti inkar mı ediyorsun.. Kendime de, size de üzülüyorum.

0|0
    2|0
    • ölüm de aklımda ahirette çok şükür. bilmeden sazanlık yapmayın. nerden biliyosun benim teşhirci olduğumu? senaryoya bak bence sen tanımadığım bir insan hakkında böyle şeyler kurarken otur bir daha düşün. hemen fahise yaptın. belki ben evliyim eşime güzel görüneyim diye istiyorum belki ben kapalıyım sadece kendimi iyi hissetmek iyi bir fiziğe sahip olmak için istiyorum yani ne biliyosun millete açacağımı insaf ya

• Cok fazla kilo kaybetmezsin. Kalca tarafindan sikilasirsin , bacaklarin toplanir. Sikinti olacagini sanmiyorum.

0|0
    0|0
    • teşekkürler sadece squat yapıcam diğer hareketleri değil beslenmeme de dikkat edince kilo vermem :)

• Evet beslenmeni de degistirme pek kilo vermezsin. Rica ederim.

• ben 2 sene taekwono yaparken afedersn gu tme kadar terlıyodum yemem ıcmem aynıydı kılom hemen hemen aynıydı senın yaptıgın coz zor be en fazla 1 kılo derım

1|0
    0|0
    • aynen millet kilo veremiyorum diye ağliyo o kadar kolay olsa onlar yapar verir :D ama bünye meselesi işte sağol 1 kilo bile önemli ben başliyim bir şey olmaz

• bu bir nevi de büyütmek için zaten kısaca daha iyi dursun diye :)

• sıklasır buyumez ki kalca kas degil

• koşarsan da kalçaların be baldırların sertleşir, koşma şansın yoksa komando dansı ve squat yapmanda kalçalarının ve baldırlarının sertleşmesi için yeterli olacaktır, düzenli beslenirsen zayıflamazsın bunları yaparken beslenmene dikkat etmen gerek, extra bilgi veya egzersiz düşünürsen yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
    • sağolasın sadece squat yapiyim diyorum ekstra bir şeye gerek yok sanki

• squat zayıflatmayabilir. Komando dansı ile merdiven olayları zayıflatır bence...

1|0
    0|0
    • o zaman onları yapmıyorum sadece squat yapsam yeter mi şu program
      diyetyemekleritarifleri.com/.../...TS-PROGRAMI.jpg

• aynen evet haklısın o yüzden sadece squat yapıcam :) bifor aftır da mantıklı evet :DD

• Fikri ben verdim o yüzden görmek benim de hakkım :D :D

• Suat nedir?

0|0
    0|0
  • Başla canım başarılar

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat ettiğin taktirde kilo almassın

0|0
    0|0
    • alayım sorun yok vermeyi diyorum ben

• Unutma ekegin kalçasının çoğu kas kadınlarınsa yağdır :D

• he öyle diyosan yağ takviyesi yapmaya çalışıyorum ben zaten başarırsam güzel olur :D

• beslenmene dikkat edersen zayıflatmaz korkma. squat kalçaları genişletir ve dolgunlaştırır iyidir :)

0|0
    0|0
    • teşekkürlerr ben de öyle olsun istiyorum zayıflamadan :)

• iyi yapıyosun evet sağlık mutluluk için şart aslında ama yapmıyoruz malesef :D

• . :)

• Zayiflatmaz sadece kalçaları diklestirir ve sertlestirir

1|0
    0|0
    • sağol dikleşsin diye yapıcam kilo vermiyim de

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...