Çocuğun ciddi olup olmadığını nasıl anlayacağım?

Bugün beni istemeye gelecekler. Çocuğu bi kere gördüm. bu akşam da konuşmak için gelcekler. ama ben çocuğa ne sorsam çocuğun iyi olup olmadığını, ciddi olup olmadığını nasıl anlıcam bilmiyorum. basından buna benzer geçenler anlarlar beni. Ne soraçam çocuğa kişiliğini öğrenmek için. çocuğu nasıl çözücem ne yapıcam bilemedim...

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• bu devirde hala böyle var mı ya yaş kaç sizin doğrudan istemeye gelmesinler öyle olurmu gidin dolaşın tanışın vakit geçirin öyle bir görüşme konuşmayla olurmu şansına ne çıkarsa ooo çok zor riske atma derim nerden çıktı ki bu istemem yaş kaç hem çok mu büyüksünüz 18-24 yazıo bence iyice tanıyın

0|0
    0|0
    • bence iyi düşünün 7 yaş oldukça fazla birde bu devirde iyice düşünün illa istiyorum dersenizde arkadaş olun tanışınn hemen evlilik falan olmamalı diye düşünüyorum ama hayat sizin hayatınız tabi

Erkekler Ne Diyor 20

• Burcunu sorabilirsin.

En son okuduğu kitabı

Dinlediği müzik tarzlarını vs. her şekilde kişiliğini anlamaya çalışabilirsin ama garanti vermez.

İnsanlar 30 yıl sonra bile değişebiliyor malesefki.

0|0
    0|0
  • çok basit . sana ne sorulmasını istersen onları sor. kişiliğini tanı , ne iş yapar nerede yaşar nelerden hoşlanır ilerde ne planları var. son olarak sadece akşam size geldikleri zamanlarda onu tanıyamassın gün içerisinde belli zamanlarda görüşmeniz lazım yüzyüze kısaca vakit geçirmelisin

0|0
    0|0
  • gecmıs olsun demekten baska carem yok. 1 gunde ınsanın isminin manasını ogrenemezssın.. evlenmeyı ıstıyorsan bu cocukla umarım utlu olursun. sımdılık tıpe gore kurdugun hayaller kadar bılırsın onu.

0|0
    0|0
    • zaten görünüşe aldanarak hyr dedim basta ama cok elestiri aldım görünüşe aldanma hesabı... ben bi kez daha konusalım dedim cocugu cözmem sart

• evet cocgu benımseyeme ıse mutluluga uzak kalmıs olacaksın. bu cıddı bı mesele. belkı ılk bı kac ay mutlu olcaksınız ama sonrasında problemler uyusmazlıkla baslaycak, bır bırımnızı cozemedıgınız ıcın.

• bi hayat boyu birlikte olacaksin ve kisiligi hakkinda bilgi almayi sadece bi gorusmede umuyorsun oyle mi? iyi sanslar

0|0
    0|0
  • merak ettiğin şeyleri sor ne sever ne sevmez.. normal konuş kanın ısınırsa konusmaya devam et eğer baktın kanın ısınmadı :():):):(=:():=5453

0|0
    0|0
  • abuzıttın mı? diye sor...ha derse medeniyetsizdir,efendim derse kaçırma bu adamı derim.

0|0
    0|0
  • çocuga zarf at , rahat kızım hesabı ,suraya buraya takılırım de bi iki clup adından bahset cocuk baslayıp atıp tutmaya baslarsa cacık olmaz..

0|0
    0|0
  • kipri yawrusunu pamuğum diye severmiş boşver sen bunları. sen belki bunu sapıkça bulacaksın ama ilk gördüğünde cinsel olarak ona karşı bi yakınlık hissediyorsan onu yatakta hayal edebiliyorsan iyi biridir de geç. sen aşk dediğin, heyecan dediğin, etkilenme dediğin herşeyin temelinde aslında cinsel dürtüler var ve bu ne utanılacak ne de aşağılanacak bişey değil ;)

0|0
    0|1
  • oyle olmazkı ama ıste hep evlenıp dayak yıyenler bosananlar senın gıbı gorucu usuluyle evlenenler bence yapma derım.

0|0
    0|0
  • baş başa vakit geçirmeden olabileceğini sanmıyorum. yinede akşam saçlarını örüp varsa kadife eteğini giyip hazır olmalısın.

0|0
    0|0
  • Playstation'da bir maç yap. Eğer bilerek yenilirse tamamdır :)

0|1
    0|0
  • imkansız... insanlar yıllarını veriyorda anlayamıyor sen bir kerede imkansız :)

0|0
    0|0
  • sana gelip şunu alcam bunu yapcam felan diyosa bilki vardır bi i*nelik D:

0|0
    0|0
  • sevgilin veya sevgilsi yokmu ikinizinde görücü usulumu?

0|0
    0|0
  • hangı devırdeyız ... görücü üsulu evlılık ılerde cortlar sana dıyım

0|0
    0|0
  • görücü usülü bi istememi ?

0|0
    0|0
  • istemeye geldiğine göre ciddi olsa gerek diye mantık yürüttüm ben ama

0|0
    0|0
  • istemeye gelecek diyorsun daha ne ciddiyeti :D ne sever ne yer ne içer ne yapar nerelere gider iyi kötü huyları arkadaş çevresi işi gücü eski birliktelikleri filan sor hepsini

0|0
    0|0
  • bunlar boş işler isteme verme falan bana tırı vırı geliyo

0|0
    0|0
  • bir seferlik konuşmayla tanıyamazsın ki zaten, nişanlılık dönemi diye bir şey var yanımak için biraz süreç geçmesi gerekiyor

ama ilk görüşme için ona şu soruları sorabilirsin.

Evlilikteki amacı neymiş. neden evlenmek istiyor, evliliği ne olarak görüyor, senden beklentileri neler.

alacağın cevapların onun düşünce yapısını sana gösterir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle görüşerek sorular sorarak kişiliği hakkında fikir edinemezsin ki. ama bi anım geldi aklıma beni istemeye gelmişlerdi. malum esas oğlanla görüşme odasında görüşüyoruz. konuşmanın bi kısmı bu şekilde

- saçlarına fönmü çektirdin?

-evet

-biz geliyoruz diyemi?

- hayır hep çektiririm

- niye normalde saçların güzel değilmi ki?

- höngggg olmuştum

-ama kirpiklerin çok güzel kendi kirpiklerin mi takmamı?

- kendi kirpiklerim

bidaha da görmedim alla şimdiki eşine yardımcı olsun

0|0
    0|0
  • İstemeye gelmesi ciddiyetin başlangıcıdır.. Birini tanımak istiyorsan ona geçmişini sor.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...