Yine bir kadın, yine bir cinayet nereye kadar devam edecek?

Sabah yine bir kadın cinayeti haberi ile uyandım üstelik daha bu kadın 17 sinde 15 yaşında evlendirilmiş bir buçuk yaşında bir de kızı var eşi tarafından şiddete uğradığı için ayrılmak isteyen bir kadın babasının evinde sabah gizlice pencereden giren 22 yaşındaki eşi tarafından öldürülen bir kadın nereye kadar devam edecek bu durum, boşanmak isteyen eşlere karşı bu ne vahşet artık yürek dayanmıyor ne zaman bitecek bu kadın vahşetleri?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• zihiniyet kızlarımıza ve kadınlarımıza verdiğimiz değer değişince biter

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• hayat bu kadar ucuz olmamalı.

1|0
    0|1
  • çok seviyosunuz maço erkekleri, kendinizi kıskanan erkekleri. siz yüz veriyosunuz böyle tiplere

1|0
    1|1
    • ama bu dediğimiz 15 yaşında evlendirilmiş bir çocuk kendi isteğiyle evlenmiş olsa bile onun sözüne itimat edilmemeli bunu ailesi yapmalı.

• tamam çok güzel. o zaman ailesinin maço erkek merakı diyelim. itiraf edelim öncelikle. bu tür vurdulu kırdılı adamların (ağır abilerin) eşlerine daha iyi sahip çıkacaklarını düşünüyormuyuz düşünmüyor muyuz. bakın çok basit bi soru soruyorum.

• evet sorun o çocuğu evlendiren ailede.

• Kadın değil bu 17 yaşında bir çocuk. Korkarım bu şekilde devam edecek.

2|0
    1|1
    • Aynen öyle.O bi çocuk.

• Daha afedersin g*tünü yıkamayı bilmeyenleri evlendiriyorlar 14-15 yaşında. Kaldı ki bu doğurduğu çocuğun altını temizleyecek. Yazık vallahi.

• sanmıyorumki! buradaki arkadaşlardan o tür caniler cıksın .inanın egitiminde bu konuda hiç etkisi yok! genlerinde ve yetişme ,yetiştirilme şartları ? o canilerin ırkını ve yörelerini siz araştırın buradan genelleme olmasın !

0|0
    0|0
  • Panik butonu değil her kadınımıza ak 47 versek yine bitmez bu şiddet olayları!

Bu tarz haberleri duyunca yeminle erkekliğimden utanıyorum!

0|0
    0|0
  • Bunlar torelerini ve nefislerini dinin önüne geçiriyorlar.Bir kadın senden boşanmak istiyor diye onu tutup öldürme hakkını kimse daha vermez.Bence kısasa kissas uygulanmalı ve bu adamda canından olmalıdır.Insan hayatını almanın bedeli kolay olmamalı.

0|0
    0|0
  • Millet cinnet geçiriyor artık çok üzüldüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ohaa .s Dünya piskopatlarla dolu ne bitmesii daha başlamamış bile yahu .s Allah sonumuzu hayretsin.. iyilerle karşılaştırsın.. .s

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin.2 yıl yatar çıkartırlar sonra.

1|0
    0|2
    • 2 yıl yatmaz bile.

• Sistem içinde sistem dediğiniz Müslüman olmayanların haklarıysa bu sistem içinde sistem sayılmaz. Yani Müslüman olmayanların haklarını korumayı yine dinimiz emrediyor zaten. Onların mahkemleri ayrı olmak durumunda. Yoksa onları da zorlamış oluruz. İşte ben bunu diyorum. Müslümanlar ayrı, Müslüman olmayanlar ayrı cezalara tabi tutulur. Bak sakin olunca daha iyi konuşuyoruz. Teşekkür ederim...

• Ben şeriat kurallarını biliyorum(kuranda yazanlar.).Ağır kurallar var.Müslüman olabilirim ama ağır ceza verilen şeyler bana normal gelen şeyler.Her neyse çok uzun bir mesele.Benden uzak dur Süvarim.Ben ne olursa olsun senin kafanda bir insan olmayacağım ve bunun için sebeplerim var.İyi günler.

• 15 yaşında evlendiren sonrada sahip çıkmayan aileler var. Allah bunları kavonoza hapsetsin.

1|0
    0|2
  • bu cinayetler kesinlikle bireysel değil,politik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...