120 kilo 1.85 boy askere 30 kilo üstünü almıyorlarmış bu şekilde beni alırlar mı?

Ben güreşçiyim 120 kilo 1.85 boy askere 30 kilo üstünü almıyorlarmış bu şekilde beni alırlar mı acaba bilgisi olan var mı ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• madem elin ayagin tutuyor bi suru agir herifi kaldirabiliyosun cepheye top mermisi de sirtlanabilirsin. vatana millete hayirli olun yavrum gecin bu curukraporu alma heveslerini

0|0
    0|0
    • ya iyide türkleri günlerdir pkkya yem edip öldürtüp duruyorlar bir arkadaşım anlattı teröristlere saldırmaları bile yasakmış birini öldürücekler ki ancak ondan sonra o da müdafa ateşi açabiliyorlarmış gidip boşu boşuna bi de böyle bir yönetim için ölmeye deger mi ki:s

• her duyduguna inanma

Kızlar Ne Diyor 2

• bence seni askere alirlar cünkü saglik problemin yok, kalbin falan durmaz, zaten senin kilon sana rahatsizlik vermiyor, isin sanirim bu (:

0|0
    0|0
    • yok arkadaş ben tam gaz dayanıyım ilk hedefiniz mc donalttır misali bol bol yiyim kaslar öltülsün de göbek falan çıksın ancak öyle kurtulurum bu beladan:Dd

• Kaç yıldır güreş yapıyorsun, serbes mi grakoromen mi ?

0|0
    0|0
    • bir kaç yıldır ama gayet eylenceli ve güzel bir spor ayrıca hergün çalışmasıda gayet eylenceli vucudunda olan degişiklikleri görünce insan bırakamıyor

• hangi alanda güreşiyorsun peki

Erkekler Ne Diyor 7

• askerlik zamanın gelince öğrenirsin su akar yolunu bulur bu kadar kafana takma

0|0
    0|0
  • askerlik şubesine gidip sorabilirsin kardeş kim de derse seni yanıltır ben başka bişey derim alttaki başka bişey der

0|0
    0|0
  • kardeşim gidersin ama geri hizmet de görev yaparsın kosu falan muaf olursun.

0|0
    0|0
  • alamzlar kardes acık ve net

0|0
    0|0
    • insllh ya almasınlar zaten türkleri pkkya yem edip öldürtüp duruyorlar günlerdir Allah korusn bende bi şey olur diye de tereddüt ediyorm zaten

• Muayene olurken ben güreşçiyim demeyi unutma;)

0|0
    0|0
  • hemde komando yaparlar seni eritirsin valla bütün kiloyu

0|0
    0|0
  • Bunu en iyi askerlik şubesinden öğrenirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...