Aldatıldığını öğrendiğinde ne yaparsın?

Evet, siyahbaykuş bugün psikolojik bunalımda.. Hatta şu saatlerde. Beynimi kemiren şeyler ve yoğun stres yüzümden birşeyleri mi kırsam? Yoksa içsem mi? derken şuan bu saçmalığı yapıyorum. Belki de en doğru şeydir. " Akıl almak. "

Siz olsanız ne yapardınız?...

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Cok seviyorum. Bana cok güven verdi asla böyle birsey yapcagini düsünemem.

Ama eger öyle birsey oldugunu ögrenirsem sadece ona bundan bilgim oldugunu belirtirim, bunu söylerkende kesin aglarim karsisinda cünkü dayanamam bu aciya.

Nekadar yalvarsada asla affetmem, affedemem. affediyorum desemde hayatim boyunca unutamam ve icimden yinede affedemem, cünkü bir iliskide herseye göz yümarim, gercekten herseyi affederim ama ihaneti asla affedemem. nekadar sevsemde. askimdan ölürüm ama yinede affedemem ben böyleyim napiyim..

0|0
    0|0
    • En dürüst cevaplardan birisi de bu gerçekten... Bende affedemiyorum yediremiyorum hatta ailesiylede iç içeyimdir.. Hayatını bile karartabilirim.. Ama yapmıyorum.. Kendi yolunda yansın sadece..

• Aynen... asla affedilmezki ihanet.. sadece gercekten sevmeyen insan affedebilir.. cünkü seven insan, sevdigini baskasiyla düsününce kafayi yer parcalanir..

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende 2 yıllık sevgilimden ayrıldım biraz önce.Yanımda olsa öldürürdüm ama uzakta işte.Sorsan heranlamda ihtiyacını karşılıyodum hayvan işte.Sende benim gibi yoluna bak kardeşim en fazla bi hafta canın yanar sonra geçer

0|0
    0|0
    • Öldürürüm demekle olmadığını anladım bugün. Bana yanlış anladın diye zorla buluşmak istedi. Gittim buluştum. Telefonundan mesajları göstermesini istedim. Aklınca tümünü sil yaptı. Bende telefonu elinden kaptım. Ne olsa beğenirsin... Çocuk ona yavrum bebeğim diye mesaj atmış o ise çocuğa gülerek cevaplar verip ilişkisi var yapmış çocukla.. Apaçinin teki için hayatımın içine s*çtı resmen... Sonuç.. Sinirle alışveriş merkezini dağıttımı hatırlıyorum güvenlikler zor durdu. Sonrası mı? Kimin içindi..

• Bundan sonra kimseye güvenemiceğini düşünmek acı

• Onun seviyesine inmem hic bi sey yapmadan ceker giderim..

Acimi da icimde yasarim. Zaten Allah bi yerden cikartir elbet. Sen O'na havale et.

0|0
    0|0
    • Onun seviyesine fazlasıyla indim. Çünkü gerçekten seviyordum. Sevdiğimde de sevgimi korumak adına herşeyi yapan birisiyimdir. Ne yapsam da şuan yapabileceğim tek şey Allah' a havale etmek...

• sacini basini yolarim.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kırbaçlarım.

0|0
    0|0
  • pipisini keserim Herkese pipisinin cok kucuk oldugunu anlatirim islevinindeberbat oldugunu uhu uhu:(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• ben olsam şükrederdim. Sonra kendimi yalnızlığa, sessizliğe ve zamana verirdim. En asil cevaptır susmak.

0|0
    0|0
    • Kardeşim işte çok sevdim.. İnan ki.. Ama susamıyorum o gördüklerim ve yaşadıklarım... Midem kaldırmıyor...

• her yiğidin yoğurt yiyişi farklı sonuçta bunu yapabilecek çok fazla insan yoktur. içinden zaten ne gelirse onu yaparsın. kontrol etmek çok zor o an kendini.

• o anki ruh halime bağlı ve onun benim için ne kadar değerli olduğunu da bağlı. plan da yapabilirim . bırakıp gidebilirim de

0|0
    0|0
  • buna yapılacak tek şey var*git !

0|0
    0|0
  • koluna tipsiz mal bi kiz tak onunden gec hatta onu op agizindan

0|0
    0|0
  • dayak arkadaşım bu tipler için en güzeli dayak kır kafasını gözünü sittir et gitsin

0|0
    0|0
  • kafasını kırardım

0|0
    0|0
  • tecavüz and şiddet

0|0
    0|0
Yükleniyor...