Aranızda çenesi yamuk olan var mı?

arkadaşlar aranızda çenesi bitarafa doğru yatık olan varmı, yüzü asimetrik olan varmı ben bi doktora gittim kadın bana vücutta asimetri olma ihtimali yok dedi aynaya bakıom lan çenem bi tarafa doğru yatmış resmen yaw bu kadın mı kör benmi psikopatım, böyle bişy varsa ben bu kadının ağzını burnunu

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• hayır da kadına niye sinirleniyorsun belki iyi doktor değil :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek tarafla çiğnemelerden oluyo. Plastik cerraha görünmen lazım.

0|0
    0|0
    • ağız diş çene die biyer vardı ona gittim plastik cerraha hiç gitmedimi orda kadın bana diğer tarafınla çiğne dedi, plastik cerraha gitmek geldi aklıma ama ordaki memur beni saçma sapan yerlere yönlendirdi en sonunda bu bölümü buldum gittim işte malum

• hayır ama gamze var

0|0
    0|0
    • gamze güzeldir ya, severim gamzeyi. nerde kendisi şu anda şehir dışındamı

• ama gerçekten gamzeli kızları severimbakbu yalan değil

• ışıktandır len

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• plastik cerraha git kardeş gittigin doktora ve hastaneye bağlı olarak ilgilenmemiş olabilir..gecmiş olsun.

0|0
    0|0
    • saol ya, odeğil o kadar çok problemim varki al birini vur otekine hangibirinin peşinde koşturim anlamıomki ben kardeşm ya

• ya bende diyorum bu dünyada bir çenesi yamuk benmiyim :D ee ne yapacaz ?

0|0
    0|0
  • harbiden l*n . yamuk olduğu tarafa çiğniyormuşum ben şimdi farkettim. diş teli ile düzeltilebiliyormuş. zaten takmam gerekiyor da. çiğneme tekniğini de değiştirdik mi... hayırlısı :d ne basit canlılarız lanet olsun. hep aynı yerden çiğneyince çene mi yamulurmuş? rezalet.

0|0
    0|0
  • Çok sükür öyle bir sorunum yok geçmiş olsun ikinci kez duyuyorum...

0|0
    0|0
    • amin. böyle olmak gerçekten insana gerçekten koyuyor ama, toplumda 100 kişden 2 kişinin başına gelen hep benim başıma gelir zaten genellikle

Yükleniyor...