Çocukları cinsel obje gibi gösteren reklama tepki.

İngiltere'de, bir ekmek firmasının reklamına ailelerden sert tepkiler geldi. Aileler, reklamdaki genç kızın mini etekli okul kıyafetini uygun bulmadı. Aileler, 30 saniyelik kahvaltılık reklamının çocukların cinsel bir obje olarak görülmesine neden olabileceğine dikkat çekti. sizin reklam hakkındaki görüşleriniz neler? link

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk diyince bende ufaklığa birşey yapacaklar filan sandım da o kız oraya göre normal, neyine tepki vermişler acaba. hoş konuşmaları anlamıyorum ama 17 yaşında ehliyet alıp cinsel mevzular da rahat olan ülkelerin buna tepki vermesi tuhaf geldi bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• subliminal mesajların fazlasıyla kafaları kurcaladığı bu dönemde bu reklamdan bukadar rahatsız olmaları çok doğal.bence bilinç göstergesi bu.trdeki dizilere filmlere reklamlara baksana bazen yuh artık diyorum.hatta bazen değil sürekli diyorum.dikkat edilmeli artık bunlara.

0|1
    0|0
  • bide hala yukarı çekiyo kızımmm hiç giymeyeydin fazlalık yapmıs sana etek!

1|1
    0|0
  • Bunu bizim ülkede yapsak gerici derler :) "malesef"

0|0
    0|0
  • Bez reklamlarının hepsi böyle. O değil ben çocuklarını bu tarz reklamlarda oynatan ailelere şaşıyorum asıl. Dünyada bu kadar pedofilili varken reklamlarda bebeklerin neredeyse çıplak bir şekilde oynatılması, gösterilmesi çok sakıncalı ve de yanlış.

1|1
    0|0
  • Yuh, çok haklılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence bu niyete göre degısıyor ki lisede okurken çok goruyordum kızlar eteklerını yukarı kıvırmaları vs hem derler et meraklısı p*cler hemde etlerını gostermek ıcın bazıları yarışırlar böylede enterasan tipler,o reklam dedım gıbı kısıye göre nıyete gore degısır.

0|0
    1|0
  • fazla abartilmiş

0|0
    0|0
  • aksandan dolayı çok az anlayabildim ama bana garip ve gereksiz geldi hele de ingilterede

0|0
    0|0
  • Doğru demişler. Ama buradaki kızda eşek gibi.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki gericiler(!) İngiltereye kadar gidip tepki göstermişler demek ! vaay be

0|0
    1|0
  • ortada cinsel bisey goremedim sadece kisa etek giyinen bir kiz var birde bos bos konusan bir cocuk

0|0
    1|1
  • aslında firma dikkat çekmek için doğru yolu kullanmış, firmanın fabrikasını gösterseler kimse bakarmı o reklama

0|0
    0|0
    • di mi ekmek reklamında bile cinsel görsele hitap etmiş.

Yükleniyor...