Sevgilim neden hala eski sevgilisinin profiline bakıyor benden gizli?

Öncelikle belirteyim 2 yıla yakın ( 21 ay ) bir ilişkm var.

Sevgilimin daha önceden kendi facebookundan eski sevgilisinin profiline baktığını gördüm. Aslında bakmasına kızmadım normal karşıladım bende merak ediyorum bazen eski sevdiğim kız napmış ne etmiş filan? Hala sevdiğimden filan değil kuru merak. O yüzden buna kızmıyorum fakat ona baktın mı diye sorduğumda bakmadım dedi. Hatta üstüne gittim emin misin bak filan diye evet ya dedi güldü hatta ağzımı mı arıyosun filan dedi güldü. Çünkü öyle birşeyi anlayamayacağımı düşünüyordu. Ama bilgisayar mühendisi olduğumdan bazı yöntemlerim var. Ve ona söyledim işte kendi facebookunda baktığın için anladım dedim. Şu şu şekillerde anladım dedim ( ki yalan başka facebooktan filan da baksa anlardım ) ve sonunda baktığını itiraf etti. Bana yalan sölediği için, eski sevgilisine baktığı için değil, çok tartıştık ve ben ayrılmanın eşiğine geldim. Fakat çok pişman olduğunu söyledi çok özür diledi ve bir daha yapmayacağını söyledi ve barıştık. Aradan 1 ay geçti yada geçmedi ki bu sefer başka bir face hesabından girip bakmış eski sevgilisinin prfoiline. Tabi başka hesaptan bakmasının, kendi hesabından bakmamasının tek sebebide beni kandırabileceğini düşünmesi anlayamayacğımı sanmasıydı. Ve tabi gene anladım ve sordum sen yine eski sevgilinin face'ine mi baktın diye. Yine bakmadım dedi yalan söyledi, ve ben ona yine baktığını kanıtladım ve kabul etmek zorunda kaldı.

Sizce bunu neden yapıyor?

1|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1-derhal bu arabesk modundan uzaklaş..ne olursa olsun hayatın o kızdan ibaret değil..çok mutlu olsan da hep bir açık kapı bırakmayı şimdiden öğren.ilerde çok canın yanar..

2-her seven/aşık olan yada olduğunu zanneden gibi acı çekiyorsun..kendi kendini yiyip bitiriyorsun..hiççç gerek yok babacım..sen gebersen de iş olacağına varır. bu iki kere iki dört kadar açık ve nettir..sev..acı da çek ama bokunu da çıkarma..

3-peki nasıl açı çekmicem dersen..okuyor yada çalışıyor musun bilemem..her ne yapıyorsan ona yoğunlaş..sonuçta bu kızla mezara girmeyeceksin..%98 birgün bitecek ilişkin..bitmez deme..kendi kendine telkinler yap..ben salak mıyım de..başka konulara dal..

4-bak hala kıza gelmedim farkındaysan..çünkü önce silkelenip kendine gelmen lazım.. en önemlisi sensin abi..sennnn...kendinin değerinin farkına varman gerek..kendini sevmen..bunlar klasik gelir ama ennn önemli şeylerdir..o zaman o çok sevgili "seni" üzmez,ezdirmezsin..

5-gelelim hatuna..her hatun gibi ilgi seven ama çok ilgi sevgi görünce de kaçan havaya giren birine benziyor..azalt ilgini vs yi.

6- kız zannetsin ki bu boğazıma yapışmıyor..bir kaç adım uzaklaşmazsan değerini anlayamayacak..cool takıl..(cool takılıyor gibi değil..harbi cool..) normal davran, merkeze onu koymadığını senin de bir hayatın işin/okulun neyse olduğunu görsün..hep o her an o,onsuz bir hiçmişsin gibi hissetmiş kız.. sürekli hesap sormaların vs. tuz biber olmuş..rahatla abi.. ;)

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence seninde yazdigin gibi kuru meraktir. Ve sen yanlis anlama istemistir. 21ay olduguna gore hala baskasini sevmesi imkansiz. Zaten seni sevdigini hareketlerinden falan anlarsin sen. Sen uzulme yanlis anlama diyedir. Ama kiz milleti iste bazen kolay kolay akillanmiyorlar. Eminim bu ikinciden sonra akli son derece basina gelmistir. Sen sacma sapan kisilerin soylediklerine bakma hic kulak asma insanlar her seyi soylerler ama dogru degildir soyledikleri.

0|0
    0|1
    • bence akli basina gelmemistir. sadece artik her adiminin takip edildigini bildiginden ucuncu kez hata yapmaya cesareti yoktur zaten akilli bir hareket de olmaz aninda anlayacagim icin. guven sarsilmistir artik iyice yeniden onarilmaz kolayca. benim takip etmeme gerek kalmamaliydi artik hata yapmiycam demesi icin

Hata bana yakalanmak degil, hata kendisine yapilmasini istemedigi seyi bana yapmasi. Gun gelir belki ben yanlisini yakalayamam ve ben yakalayamadigimi bildigi icin arkamdan is cevireblr

• Bende bir kiz olarak soyluyorum bak. Ona inan. Belli ki seni seviyor. Bir daha apmaz ama takip edildigi icin degil seni sevdigi icin ve mutlu olmayi hakettiginiz icin.

• bence yanlış düşünüyorsun aynısı başıma geldi whatsapp ını takip ettim yalan söyledi.
      ben de eskiden sevdim. 1 kez olsun sevgiliyken başka kızla ilgilenmedim. her zor anında yanında oldum. 1 kez aldatmadım. bırak aldatmayı başka kızla bile sammi olmadım. seven insanın gözü sevdiğinden başkasını görmez gerçekten seviyorsa. ne eski sevgilisiymiş. ben gözümü başka kızlara kapadıysam o da kapatacak bütün defterleri kapatmıyorsa demek ki benden çok onu takip ediyor onunla ilgileniyor demektir. suratına vurunca yalanların hepsini tek kelime edemedi

• ayyy bilgisayarcı sevgilide ne zormus ya :) ama illaki bakılır arada meraktan sadece art niyetsiz her baktıgımızı sevdigiömiz anlamına gelse ohoho bence kız arkadaaşın seni sevdginden baktıgını sölese yanlış anlayacagını düşündügünden ve bu durumdan dolayı seni kaybetmek istemediginden yalan söledi.. heralde herkez merak ediyordur ya

1|0
    0|0
    • bilgisayarcı sevgili zor muymuş :))

• evet tatlım ya baksana duruma :)

• İlerde başka hatalar da yapıp beni kaybetmek istemediğinden yalan söyler o zaman. Bende giderim 3 5 kızla düşer kalkarım. Sonra onu kaybetmemek için yalan söyliyim. Varmı böyle bi dünya

• aklı hala onda bu ilişki yaramaz!

1|1
    1|0
  • crtl-h mı yapıyon :D ayrıca sewdiqinden deqil merakından bakıyor insan seni jkaybetmemek içinde söleyemiyor

1|0
    0|0
    • onun bilgisayarina elimi surmuyorum. ctrl h diyosun :-) bi insan bence yaptiginin arkasinda durabilmeli yurekli olmali

• nasıl yapıyon banada anlat noluuuuuur :( ayrıca tamam durmalı etmelide belliki kız korkmuş bırakacaksın diye we meraktan bakmış

• ufak bi keyloger ile bastığı her tuşun sitenin dökümanı gelir..

• ya şu başkasının profiline bakıp bakmadıgını nasıl ögrendin banada anlatsana :)

bende pc bölümü okuyorum ama kimse bu konuda yöntem ögretmedi :(

0|0
    0|0
    • yeni klasör oluşturabiliyonmu bari

• Kendi keylogger'ımı yazdım

• ben öğreteyim. kızlar başka kız arkadaşlarına anlatırlar bu devirde de mesaj dan çok whatsapp kullanırlar. whatsapp web diye bir şey var bilmem duydun mu. araştır. telefonun 10 saniye elime geçmesi yetti

• Senin yanlış anlayacağından korkuyor olamaz mı ?

1|0
    0|0
  • seni seviyor bence sadece meraktan bakiyodur inan bana bu normal birsey bence

1|0
    0|0
  • birbirinizi bulmuşsunuz işte.

0|1
    1|0
  • Meraktan bakıyor.

1|0
    0|0
  • neyi yasaklarsan ona ilgi çoğalır gel beraber bakalım de :)

0|0
    0|0
  • Nasıl bakıyorsun benim sevgilimde bakmış kendi facesnde şimdi annesinin facesnden bakıyor diye supheleniyorum içimdeki his öyle diyor

0|0
    0|0
  • ya bosuna uzuluyosun inanki sadece merak. 2 senedir cikiyomussunuz. ben 1 sene once ayrildim simdi 1 aydir baska biriyle cikiyorum cok seviyorum bak sadece 1 ay oldu digerine de sadece meraktan bakiyorum yoksa umrumda olmaz ama merak iste insaniz sonucta. o seni seviyor zaten ozur dilemis pisman olmus seni kaybetmekten korkmus bu sevdigini gosterir. bence bidaha yapamaz uzmeyin birbirinizi.

4|1
    0|0
    • Birinciden sonra ikinciyi yapmasaydi bi daha yapmaz diyebilirdik. ama ikinciyi yapanin ucuncu sefer yapmamasi icin tek bir neden goremiyorum

• tabi canim aynen oyle merak acaba b neyin meraki niye sevgilin varken bakasin ki hadi baktin yha size eski iliskinize dair bi ipucu not yazi vb bisyle karsilastn hc mi etkilenmicn aklinin bi kosesinde sinsie duran o hinzir soruyu hic mi aciga cikartmicak 'acaba' sonra hi merk hic mi ardi arkasi kesilmyn dusuncelere donusmeyeck birakin bu isleri ha simdi yha ne kurcalayack kafami ben simdiki secgilimi cok seviyorum ve mutluyuz diyenlr madem mutlusun ne eksikti de eskisini merk eder oldunuz yapma

Erkekler Ne Diyor 17

• Fazla üstüne gitmişşin kardeşim. Hala onu seviyor olabilir, veya başka birşey. Veya bi meraktır. 2 yıllk bı ılıskm vardı, 1 yıl once ayrıldım. benı aptal ve salak yerıne koydugu ıcın . nefret edıyorm ama ara sıra bakıyorum bende,kesinlike sevgi'yle alakası yok. napmıs bu o* gibisinden :) Benimde senin gibi bi yapım var, ve sevgilim senin sevgiline benzer tavırlar içerisinde. ama o sevgilisine felan bakmıyor. Yapman gereken umursamaman,herşeyi didikleme. bende öleyim herşeyin altını üstünü getiriyorum. Biliyorum çok seviyorsun ondan böyle kafana takıyorsun böyle şeyleri. Gerçi bu takılmayacak şeyler değil,ama genel konusuyorum bende senin gibiyim. Bırakamıyorsun,vazgecemıyorsn bırseylerı anlar diye umuyorsun,hep yanında oluyorsun. hep bi beklentilerin oluyor. süprizler yapıyorsun kimi zaman.

Ama bi destur de,bi efendi ol,bi kendine gel ! . Senden önemli kimse yok şu dünyada. Ben yeni farkettim, Şuan o kovalıyor,soruyor herşeyimi didikliyor. Devran dönüyor yani.

0|2
    1|0
    • Bi benim devranım hala dönmedi :))

• benimkide dönmedi kardeşim,inanırmısın şu an tartısıyoruz ve onun yuzunden. Artık ilgilenmekten bıktım kızdan, sürekli üste çıkıyor çok yıpratıyor. akışınına bırakmak en iyisi, kendine gel senden önemli hiçkimse yok şu dünyada. İyi düşün .

• Erkekler için eski sevgili bir nevi eski eş durumu gibi bir şey. Ayrılmış olsalar da en azından belli bir süre için eski sevgilinin sorumluluğunu üzerlerinden atamazlar. Bir nevi namusuna sahip çıkma durumu (teoride tabii) O nedenle ne yaptığını merak etmiş olabilir. Veya senin de yaptığın gibi sadee kuru merakla bakmış olabilir. Söylememesinin nedeni de yanlış anlaşılmaya mahal vermemekten başka bir şey olamaz. Aklının hala onda olabileceği gibi sığ düşüncelerden kurtar kendini. Sonuçta o seni tercih etmiş ki senin yanında.

1|0
    0|0
  • Bende aynısını yaşadım. Yakaladım facebooktan benden habersiz kaç defa bakmış.. Birde biteli 2 sene olmuş yani benden bağımsız 2 sene önce.. sorduğumda aynı şekil ben yapmadım dedi hatta öyle yeminler etti ki tüm kutsallarına. Çarşıda pazarda dizlerime kapanıyordu ben yapmadım inan artık diyerek. Tabi ben en sonunda öğrendim gerçeği.. Kendi kuzeni söyledi bana onun baktığını. Helal süt emmiş kızmış. Allah razı olsun ondan. O kız bile benim çektiğim acılara katlanamadı ama o gtş kendi için benim acılarımı umursamadı... Sonuç olarak en güzeli oldu haketmeyen insanlara ve küstah yalancılara gözlerine baka baka yalan söyleyen yeminler eden gözyaşlarına boğulanlara acımayacaksın. Benim acılarımı gözardı edene ben neden acıyayım?

0|0
    0|0
  • benim yoruma alttaki linki yapıştırın. iki satırlık soru için up uzun yazmışsın. kim okur bunu.

link

0|0
    0|0
  • unutamamıştır merak ediyo işteee belkide öylesineee... beni sevmiyo diye düşünme bu konuyu konuş onunla... konuşuraak halledin içine atma sakın

0|0
    0|0
  • Neden yaptıgını boşver. Uzaklaş ondan. Belliki özlem duyuyor ona. Belkide ilişki durumuna falan bakıyordur. Her şeyi geç. Yalan söylemek ciddi bir şeydir. 2 kez üst üste yalan söylemek kabul edilemez bir şeydir.

0|1
    1|0
  • Açıkça söylemek gerekirse demekkı hayla kafasında o var onu unutmak içinde senle bırlıkte oluyor bence böyle.

0|1
    2|0
  • Unutamamıs gıbı gozukuyor..1.seferde meraktır bakmıstır der gecersın. o derece kavga etmenıze ragmen 2. seferde bunu tekrarladıgına gore..

0|1
    1|0
  • Eskiyi unutmak için yeniye aşık olmak gerekir. Yol ver gitsin kendini kullandırtma,herşeyi geç yalancının teki ile nereye kadar.

0|0
    1|0
    • Bu eksileri verenin konuyu açan olduğuna eminim,bu ne arkadaş hem konu aç hemde youmlara bozul. Sana müstahak birader sen devam et hatta evlen.

• Ben verdim begenmedim verdim

• sen ne beğenirsinki zaten

• Yav tamam baksın kuru merak olsun veya olmasın neden bakmadım diyor ? böylelerine sinir oluyorum ya sonra aşktan beklentileriniz ne diye sorduğunda "yalan olmasın" demeyi iyi biliyorlar

0|0
    2|0
    • Katılıyorum. Lafa gelince ilişkide en önemli şey dürüstlüktür. Yalanı asla kaldıramazlar. Ama kendileri çekinmeden aynı yalanı ikinci defa söylerler.

• neyse kardeş 1 değil 2 değil 3. de aynı olursa icabına bak bence

• insanın basına ne geliyorsa ahanda bu meraktan gelio yauv

1|0
    0|0
  • Kafam uzun zamandan beri rahat, kimse kiminle konuştuğum için tavır alamıyor trip atamıyor hayat bana güzel sanırım :) Neyse soruna gelecek olursak, kızların kafasında bin tane dalavere dolanır tilki gibi, asla tamamen güvenmeyeceksin.

0|0
    1|0
  • ayrıl gitsin onu bekliyo

0|1
    1|0
  • yaw arkadaş bu ne bu soru mu yaw bu memelette bu okunur mu hadi çinde olsak neyse de bu ne yaa O.o

0|1
    1|0
  • kendisinden daha iyi biriyle mi beraber ona bakıyodur kadın milleti işte :)

0|0
    0|0
  • bakması ayrı olay, yalan söylemesi ayrı bir olay.. Demekki aklından hala atamamis. Kim ne derse desin yeni biri ile çıkıyosan eskiyi tamamen kapatacaksn, kapatamiyorsan çıkmayacaksin. Yalan söylüyor ve sonrasında başka bi profilden girip bakacak kadar mi aklında kalmış..ben olsam 1 defa girmiş olsa ve onuda inkar etse şahsen ben kanıtlamış olsam ne kadar seversem seveyim direkt bitiririm kardeş helal olsun sen iyiymissn ama üzülmeni istemem.

0|0
    1|0
  • bence o yine merakından bakıyordur

bitsede insan geçmişini sorguluyor

yinede şüphe varsa

hala seviyormusun diyip

gerçeklerle yüzleşmek gerekir

1|0
    0|0
Yükleniyor...