Nasıl oluyor da sevmeden ilişki başlıyor veya sevdim deyip ayrılınca 2 gün sonra başka insanı seviyor insan?

Nasıl oluyor da sevmeden ilişki başlıyor veya sevdim deyip ayrılınca 2 gün sonra başka insanı seviyor insan? Yazılanlara bakıyorum cinsellik olmadan olmaz diyor birçok kişi. Sorunlu olan ben miyim ben sevdiğime dokunmaya kıyamıyorum. Yemin ediyorum sevmeden tutamıyorum bir kızın elini okudukça aptal gibi hissediyorum. Yanlış anlaşılmasın irademe sahibim demiyorum istesem de yapamıyorum. Soruma gelince sizce anlattıklarım palavra mı? Gerçekten bu şekilde düşünmek sadece hastalık mı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen haklısııın dostuummm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bnde anlamadım bu durumu anlamak içinde uğraşmıyorum artık ahhh nerde o eski aşklar sevgiler herşey çıkar ilişkisi olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hakikat sensin kardeşim normal bi insan ilişkiden ilişkiye atlayamaz en başta psikolojisi kaldırmaz cinselliğe gelince bende anlamıyorum tahminim kızların ayy dün erkek arkadaşımla şunu yaptık deyip özenti sonucunda bu kadar yaygınlaşması

0|0
    0|0
  • sıkma canını umarım değerini bilen biriyle mutlu olursun her yazılanıda çok fazla önemseme doğru bilidnle yaşa mutlu olmaya bak ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...