Evlenen arkadaşımın başına gelenler...Yorumu size bırakıyorum

ilk okuldan bi arkadaşım vardı köyden bir yıl önce görücü usulü tanıştığı biriylee kendi de severek evlendi. çok büyük hayalleri vardı. geçen sene gördüğümde düğünden önce aradan bir yıl geçti bu sürede hiç görmedim onu başına gelenler erkeklerden bi kez daha tiksinmeme neden oldu.

olay şöyle... evlendikten sonra damadın annesi babası dedesi babannesi kız kardeşi ve erkek kardeşi bunların yanına taşınıyorlar. bundan sonra en ufak bi olayda damadın babası arkadaşımı dövüyor başka bi olayda kardeşi dövüyor sırayla damat kendisi de dövüyor bu arada bebeği de dünyaya geliyor arkadaşın. en sonunda getiriyorlar babasının evine bırakıyorlar arkadaşı tamamen ama araya girenler vasitasıyla daha sonra gelip alma sözü veriyor damat bey verdiği sözden iki hafta geçmesine rağmen daha bir kaç aylık bebeğiyle babasının evinde kocasının gelmesini bekliyor arkadaşım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Suc kizin ailesinde beyinsizmi bunlar bu kadar dayak yemis ne diye geri gonderiyorlar abisi yok mu kocasina temiz bir sopa lazim kadin dovmek kolay tabi sıkıysa adam gibi birini dovse ya sikayet etsin bosansin aile sahip cikmak zorunda olmadi devlete siginsin bugun doven yarin oldurur

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kadar uzun yazı yazıyorsun da birkaç noktalama koysaydın hani fena olmazdı sanki. hem rahat okurduk hem de tam anlardık.

umarım en kısa zamanda kurtulur o evden ve o ilişkiden.

0|0
    0|0
    • ewet haklı olabilirsin ama bu yazıyı öyle bi psikolojide yazdım ki inanın hala ellerim titriyo inanmak istemiyorum tv de izleriz ya da filmlerde olur ya insan hepsini hayal ürünü zannediyo kendi başına ya da cevreden birinin başına gelince gercekliğini nasıl bi duygu oldugunu anlıyo

• Gecmis olsun. Keske arkadasın evlenmeseydi. İsin kötüsü ortada bebek var. İnşallah bir an evvel boşanır, bu sıkıntı dolu günleri gecer.

0|0
    0|0
  • Ayrılsın arkadaşın mümkünse ne o öyle çingene evi gibi,bir evde o kadar kişi kalırmı hiç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o arkadaşın ailesi hala kızını gerigöndermeyi düşünüyorsa hata onlarda insan kendi canına sahip çıkmazsa başkasından nasıl bekler

0|0
    0|0
  • ne biçim anne babalar var ya kızlarının yediği onca dayağa rağmen yine de o herifin yanına mı yolluyolar kızlarını... o damadı getirsinler benim karşıma var ya evire çevire bi güzelde ben döveyim onu kendini ne zannediyo bu millet yaa hangi hakla döversin ki gelinini yada abinin eşini? kendi kızlarına aynısı yapılsa var ya yıkarlar bunlar ortalığı da Allah bilir ha! kim bilir o anne baba nasıl da gözlerinden sakınarak büyütmüşlerdir o kızcağızı alayı şerefsiz yaa...

1|0
    0|0
    • insan kendi başına gelmeyince anlamıyor aynı seyi ewet o ailenin kızlarına yapsalar kıyameti koparırlar ama gelinlerinin de birinin kız oldugu onun da bi insan can oldugu kımsenın aklına gelmiyor

• işte öyle insanların ben...

• boyleleri boztepe'ye ascaksun!

0|0
    0|0
Yükleniyor...