Evde squat programi ve etkisi?

Spora yaziliyim ama bayan merkezi oldugu icin yalnizca belediye park aletleri gibi aletler ve ozel program yok gitmiyorum oyuzden. Zayifim 45 kiloyum boyumda kisa evde squat programi uygulusam kalca buyutur mu? Ne onerirsiniz deneyen var mı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• etkisi olur. 95e kadar büyüt :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gogıla bak araştır burdan sağlıklı sonuç alamazsın. çoğu erkek squat denen sporu ( spor mu neyse artık) kıç izletme olarak biliyor :D

1|0
    0|0
  • evet büyütür.. youtubede videolar var takip et..

0|0
    0|0
  • kalçan büyürse erkekler saldırır kızzz. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Googlea kalça büyütme egzersizi yaz ve ilk siteye gir. 4 hareketlik bir program var, ben kısa süre yapmama rağmen etkisini gördüm.

0|0
    0|0
    • Bodytrden mi bahsediyorsun site olarak emin olamadim 4ten fazla hareket varda

• Kusra bakma cok oldu ama etkisini gormus birisini bulmusken. Yarim comelme bacak hamle geri tekme yana adim cikmak mi dedigin hareketler. Ve bunlari kac gunde bir gunde kac adet yaptin etksii farkedilir mi :)

• Orada ne kadar yapılacağı yazıyor. Mesela yarım squat 4 set yapılacak ve her sette 15 adet gibi. 1 gün yapıp 1 gün dinleniyorsun, 10 gün sonra da 1 gün yapıp 2 gün dinleniyorsun. Ben çok devam edemedim bir sakatlığımdan dolayı, yaklaşık bir 2 ay yaptım

Yükleniyor...