Bu karmaşaya KS nin tecrübeli üyeleri çözüm bulur mu acaba :))

Herkesten cevap lütfen.. Bi süredir sizden hoşlandığını bildiğiniz bi hatun var ve sizin de artık sürünen bi ilikşiniz var hatta bitti uzatmaları oynuyorsunuz..sizde ilgi gösteren bayanla çeşitli zamanalrda ve mekanlarda karşılaşıp tepki göstermiyorsunuz. en son karşılaştığınızda, sizden almayınca artık o da tepki göstermedi.. fakat bu şahıs sizinde ilginizi çekiyo.. Bu süreci nasıl yönetirdiniz? elimizdeki veriler şunlar; çalıştığı yere belirli zamanlarda gitmek zorundasınız, o iş yerinde hatrı sayılır birisiniz ve her gittiğinizde bu şahıs sizin hakkınızda farklı bilgiler edinmek için sorular soruyo.. cevaplarınız önemli..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• başlık güzel ama açıklama vasat nedir bu siyaset oluaksa içinden geldiği gibi yakınlık göster yapay tesadüfler ilişki yapıştırıısı değil sorun ham madde sen ve o okadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok pisliksin o kızdan ayrıl sonra git napıyosan yap.çok ikiyüzlüsün o kızı ayartıp sonra sevgilinden ayrılcaksın.sana niye yardım ediyim ben beee.yürü git

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tepki vermeye basla. O gelir sana zaten gelecekse ama once digerini bitir. Kafanda da bitir Yedekleme, alternatif vb tiksinirim bunlardan

0|0
    0|0
    • yedekleme değil.. uzatmalardan kastım her ilişkiden sonraki buluşmalar.. kafada fiziken ve ruhen bittii..

• Hee o zaman ok bro. Sen tepki ver oburune zaten alacagi varsa alir tepkilerini tepkimeye girersiniz

Yükleniyor...