Ev arkadaşlarımla geçinmem için ne yapmalıyım?

ev arkadaşlarımla bir yıl boyunca iyi geçinmem için ne yapmalıyım? hep alttan alan benim çok sessizler hiç konuşmuyorlar neredeyse çok sinirim bozuluyor fikir verin lütfen.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşmamaları yüzünden yakınıyorsan bunu değiştirmen zor.Ama benim de başıma gelmiş birşey bu.Ben bi süre tek takılmıştım evde maddi açıdan sorunum yoktu onlara hiçbir şekilde bağlı değildim yani ortak bişey almamız durumunda ilgilenmezdim.Yemeğimi bazen onlarla yer bazen kafam esince kendim yapar yada dışarıda yerdim.Sabah gazete ve bi kaç atıştırmalık şey almaya çıkardım.Kitap okur sonra spor yapar internette takılırdım.gece oluncada loş ışığımı yakardım bu onların sevmediği bişeydi değiştir bu ampulu falan demişlerdi de değiştirmemiştim.Bu hoşuma gidiyodu.neyse sonra içki almaya dışarı çıkardım eve gelir müziğimi açardım.genelde klasik müzik eşliğinde içerdim bazende değiştirirdim.sonra yine internete takılır o gün içmiyorsam spor yapar yemeğimi yer yatardım.Kimse senin sinirini bozmak zorunda değil kimseye bağlı olmak zorunda ve kimseye muhtaç olmak zorunda değilsin.Çok uç noktaya geldiğinde dayanamıcak gibi olursan yurda veya yeni eve çıkmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onların ilgi alanlarından konuşmayı dene. Samimiyet artınca da konuları yavaş yavaş çeşitlendirirsin.

0|0
    0|0
  • Çok sessizlerse neyi alttan alıyorsun sessiz oluşlarını mı :D

Ev ortamında geçinmek diye bir şey görmedim ben "kavga gürültü barışma kakara kikiri" bu çemberde döner durur

0|0
    0|0
  • why so serious yaz duvara ne bileyim.

iyi geçinmek zorunda değilsin.normal davran onlarla ilgilenmek istiyosan başka tabi

0|0
    0|0
  • sessizliklerini mi alttan alıyosun tam anlayamadım. Sessizlerse düşünüyorum daben patlarım heralde huzur evi gibi bir ortam var heralde evde. Hareket getimek lazım o eve. :)

0|0
    0|0
    • aynen ole ama hep ben hep ben nereye kadar boyle olur kı bı de ben cok canlıyımdır

• dısarıya pek cıkamıyoruz evde kendı aramızda bırseyler yapmalıyız

• sen nerede kalıyosun il neresi. Dışarıyıa çıkamıyoruz derken çıkmanıza engel bir şey mi var. Evde ne yapabilirsiniz ki ne kadar vakit geçer film seyretsen nreye kadar birlikte ne yapabilirsiniz ki başka. İçki desem içki içtiğinizi sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin illaki ortak noktası vardır hobileriniz üzerine yoğunlaşın.

0|0
    0|0
  • evde 3 kişiyseniz asla anlasamazsınız derhal ewden çık 2 yada 4 idealdir..

2|0
    0|0
    • harbiden, tek sayılar lanetli ev arkadaşlığında.

• 4 kısıyız bırı benım kafadan 2sı degıl ama gruplasmamamız lazım

• mutlaka gruplaşacaksınız başka yolu yok. kafa dengi arkadasınla iyi vakit geçirmeye bak. ama sakın unutma üniversite arkadaslıkları hiçbi zaman gercek değildir.

• evden kov gitsin_((

0|0
    0|0
Yükleniyor...