Erkek arkadaşıma doğm gününde manevi değeri olan bir şey hediye etmek istiyorum, ne olabilir?

arkadaşlaar erkek arkadaşımın doğum günü aslında takımının formasını istiyor bunu çok yi biliyorum ama 120 tl fiyatları ve o kdr param yok malesef alırsam çok zor durumda kalırım kazak alayım diyorum ihtiyacıda var ama yanına manevi değeri olan ona özel birşeyde vermek istiyorum ne olabilir sizce hiç yaratıcı değilim bu konuda

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu gündüz de sormuştun... Aynı cevabı veriyorum, outlet mağazasında daha ucuza gs forması bulabilirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bak sana yaraticibi cozum. git manifaturacidan yun al takimin renklerinde ona takiminin kazagini or. hem ucuz,hem yaratici hem yunlu

0|0
    0|0
  • Orjinalini almak zorunda değilsin tüccar değil sevgilisin.. Manevi olarak.. Bizim buralarda(doğu) genellikle kendinden birşey verirsin mesela bi ara eskiden benim elim derin kesilmişti bi parça koptu onu sakladım sardım beze güzel bi kolye yapıp verdim hala onda .. Maddiyat yoktur iki seven arasında..ama ben doğum günü kutlamasna karşıyım çok saçma..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben ona kendi ellerimle bir defter hazırlamıştım bızım resımlerımız altına kendi yazdıım şiirler ve yazılar falan ya da ona kendı ellerınle yemek veya pasta yapabılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...