Hangi şapuanı kullanıyorsunuz? Şampuanınızın adı ne?

birtürlü karar veremiyorum şunu kullan bunu kullan diyorlar kullanıyorum beğenmiyorum benim saçlarım kuru .. kuru saçlı olanlar arkadaşlar siz ne kullanıyorsunuz saçlarımın güzel ve sağlıklı olması için neyi kullannayım ? ( bakım kremlerinide yazabilirsiniz )

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben clear man kullanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Forever Living markalı aloe vera ve arı sütü içeren doğal şampuan kesinlikle memnun kalırsınız. Memnun kalmazsanız da boş kutusunu da getirseniz 30 gün içinde şirket size tam para iade garantisi verir. Daha ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Blendax...

0|0
    0|0
  • Bioblas kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • yeşil sabun

0|0
    0|0
  • nerde şampuan orda ben link :D:D

bu şampuan soruları benden sonra patlak verdi nedense

0|0
    0|0
  • head and shoulders

0|0
    0|0
  • clear men kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Bioxcin şampuan.

0|0
    0|0
  • Clear.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • clear men kullanıyom bacı ama header sholders alacağım

0|0
    0|0
  • dalin bebek şampuanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Head shoulders'tan çok memnunum.

0|0
    0|0
  • Ben öncelikle tresan mı ne onu kullanıyorum kepekler gitsin ve saçım güçlensin diye sonra güzel koksun diye watson's'tan aldığım kokulu şampuanı kullanıyorum. 3 gün sonra koku gidiyor tekrar yıkıyorum :D

0|0
    0|0
  • John frieda günes ısıltısı sac kremı ve sampuan

bakım ıcın organix uyandırıcı maske

john frıeda onarıcı makse

0|0
    0|0
  • head and shoulders kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Bence en guzeli bebek yagi ve sampuani

0|1
    0|0
  • bioblasss kullanıyorum ama tavsiye edecek kadar bi etkisini görmedim benim saçlarımda kuru

0|0
    0|0
  • Benim de kuru,elidor pembe olanı kullan canım

0|0
    0|0
    • bi onu kullanmadığım kaldı bilemiyorum ki :D

• Tamam canım.bana da soyle öğrenince

• benim de saçlarım kuru ve hergün yıkıyorum. bir sürü ürün kullandım şu güne kadar. en memnun kaldığım şampuan elseve oldu. pembe ve sarısını kullanıyorum kremleriyle birlikte. bir de dün yeşil olan keratinlisini aldım ama henüz kullanmadım.

0|0
    0|0
    • ama hergün yıkamak saçlar için zararlı diyorlar.. ben yazın hergün yıkarımda ama kışın birgün arayla

• ben günlük duş almadığımda kendimi çok pis hissediyorum o yüzden. napiim böyle alıştırdım bedenimi. ama dediğim gibi ona rağmen elseve kurutmuyor saçımı

Yükleniyor...