Bir erkeğin her sabah kafasını yıkaması anormal bi durum mudur?

Ben dürüst olucam. Bir erkeğim ve sabah yataktan kalkınca saçlarım resmen Robinson Crusoe igib dağınık oluyor ve hep yıkamam gerekiyor. Bu bir erkekte tuhaf bir durummudur yoksa ben kendıme bakmayı çokmu abartıyorum. Malumunuz okula felan gidiyoruz o ne öyle harpten çıkmış gibide gidilmezki okula ama dimi yani !

Cevebınızı beklıyorum. Bir erkeğin her sabah kafasını yıkaması anormal bi durum mudur?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Abim de öyle, takıntılı o da.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes senin gibi olsa keşke.

japon bir arkadaşla aynı evde kalmıştım.

günde iki kez duş alıyordu.

yanında saçları taze birinin gezmesi güzel bir şey :)

0|0
    0|0
    • Bencede saçlar ve dış görünüş bi erkek içinde çok önemli . nasıl olsa erkeğim elime ilk gelen şeyi giyerim diye bişi yok . ! dimi yanii.

Erkekler Ne Diyor 1

• benimde öyle oluyordu ve gıcık oluyordum vurdum 3 numaraya rahatladım :) Aynı zamanda hergün yıkarsan saçını,saç derine zarar verirsin,kurur,kepeklenir,saçların dökülür.2-3 günde bir yıka...

0|0
    0|0
    • Ama gerçekten saçım berbat oluyor saçımı 3 numaraya vurursam acayip takıntım olur alışamam. Herhalde 19 yaşıma kadar felan böyle devam edicek. Ama senin dediğin saç dökülme olayı sıcak suyla yıkarsan aksine ben soğuk suyla yıkıyorum dahada sıkılaştrıyormuş saçları ...

Yükleniyor...