Yazar olsaydınız ne tür hikayeler yazardınız?

Tür derken tabiki form veya akım kastetmiyorum çümkü kimse anlamaz, ancak işin erbabları sanatın bakılacak yerine bakarlar. Ama burada biz bizeyiz ve çoğunluk sıradan insanız ve romanlari hikayeleri "konu"suna göre değerlendiririz ve seçimimiz de genelde konu odaklı olur. Peki siz yazar olsanız ne tür konular seçerdiniz, neden?

Not: Yazar, kendi kendine yetebilen adamdır:)

• Aşk-romantizm
    42% (26)33% (14)38% (40)Oy Ver
  • Macera-Aksiyon
    16% (10)26% (11)20% (21)Oy Ver
  • Polisiye
    13% (8)5% (2)10% (10)Oy Ver
  • Bilim-kurgu-fantastik
    21% (13)28% (12)24% (25)Oy Ver
  • Tarihsel-toplumsal
    8% (5)8% (4)8% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• bilim-kurgu- fantastik ya da aksiyon olurdu

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• Aşk romanları iyi yazılırsa çok etkiler, sonu öyle bir bitmeliki, sanki 20 yıldır izlediğin dizinin finalini görmeden dizinin bitmesi gibi bir duyguya kapılmalı insan ve aradan 40 yıl geçsede ali şunu deseydi ne olurdu falan diye hala kafanda yorumlayabilesin... İşte kalıcı roman budur. ;)

Uzun lafın kısası aşk hikayelerinin veya romanlarının

Sonu acıklı veya mutlu sonla bitmemeli... Sonu okuyucunun yorumuna bırakılmalı ama al yorum yap tarzı değil... bi şekilde yapcan işte :D

0|0
    0|0
  • Fantastik

0|0
    0|0
  • Mutluluk,İnanç,evlilik,sanayileşme,Terörü yok etme,İdamın adalet içindeki küçüksenemeyen gücünü yazmak isterdim. (E) dedim ve onayladım.

0|0
    0|0
  • Yazıyorum zaten.. Bilimkurgu, aksiyon, politik kurgu karışımı.

0|0
    0|0
  • A: Aşk-romantizm

0|0
    0|0
  • Kafamda var kirinti seklinde birseylerama cok daginik. Muse geldiginde -gelirse tabi- kirintilarimi birlikte toplariz diye umit ediyorum

0|0
    0|0
  • Cinayet Romanlarını Severem Aynı Şekilde Yazmakta isterim .d

0|0
    0|0
    • cinayet kelimesinin kökenini hep merak etmişimdir.. (Cin) (Ayet [Kuran ayetimi?] ) neden cin? neden cinayet? :D

• Güzel bir tespit :D valla şimdi bende meraklanmaya başladım

• derin devletin ve dünyayı yöneten güçleride yazabilirdim belki ölürülürdüm ama birkaç insan aydınlanırdı ve belki bu insanlar aşkalarını aydınlatır ve bu kapitalist ve emperyalist dünyanın sonu gelirdi :D

0|0
    0|0
    • ama bu edebi bir çalışmadan çok araştırma veya akademik bir mevzuu olurdu:)

• olsun ben yazarım farketmez konular bana dar :D

• Aşk-romantizm romanına da filmine bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Hepsinden birer parça :)

0|0
    0|0
  • Yazarlar konu seçmez:)

0|0
    0|0
  • C: Polisiye

0|0
    0|0
  • bir milletin nasıl dolandırıldıgını yazardım hayat pahalılıgı herşeye zam oluşu

0|0
    0|0
    • dostum sen zam görmemişsin... 1990-1995 arası hatta 2000lerin başı. O günleri Allah göstermesin bu millete... gecelik %150 zamlar yaşadık.

• benzin geçen yıl 4,25 miş şimdi baktım. Bugün 4,59 muş...

Gaza elektiriğe bakmadım. ama benzerdir enfazla %10. Kaldı ki enerji ülkemizin en hassat yumuşak karnı çünkü dışa bağımlı olduğumuz bir alan.

• enerji başka ülkelerde kendi üretmiyor dışardan alıyor ama 2 tl litresi ? bizde 4.59 yıl içinde 5 lira yaparlar iyi sikiyolar bizi 720 tl maaş veriyolar vergiydi kdveydi v.s sike sike geri alıyolar

Yükleniyor...