Kadının saçı tahrik edici unsur, saçlarını örtmelerini istiyorsunuz anlıyorum ancak ya erkeğin sakalı?

Bu kısmı gözden mi kaçırdınız yoksa erkeğin o*luğu sizi tahrik etmiyor mu ? Şu yaşıma kadar şahsi gözlemlerime göre hafif kirli sakala kızlar bayılıyor !

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler sakallarına türban takmalı

1|0
    1|0
  • çünkü kadınlar erkekleri istekleri dışında düzemez ama erkekler kadınları düzebilir.

0|0
    0|0
    • düzmece mi oynuyoruz burda :))

• eeee o zaman saclarınızın acık yada kapalı olması birseyi değiştirmez, her halükarda düzebiliyoz?

• bunu ben bu şekilde düşünmüyorum.ama allah böyle düşünmüş.kabul eden düşünsün.

• çünkü erkekler sümük onlardan kimse tahrik olmaz hem onların muzları iğrenç bikerem .

0|0
    0|0
  • evet kirli sakallı erkekler çekici buluyoruz. benim inandığım yaratıcı bambaşka, kusursuz

0|0
    0|0
  • sen şimdi ne diyon? tahrik olacak olan herşeyden tahrik olur

0|0
    0|0
    • Bende onu diyorum, madem herseyden tahrik olunabiliyor, neden kadınların ( Kuran'a göre )kapanmaları gerekiyor ?

• Ben anlamadim.

0|0
    0|0
    • Biz erkekler siz kızların saclarından tahrik oluyormusuz ya, bu nedenle sacınızın ortulmesi gerekiyor Kuran'a göre, peki siz kızlar bizim sakllarımızdan tahrik olmuyor musunuz? Bu durumda bizimde sakallarımızı gizlememiz gerekmez mi?

• lafı kes bananaman

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanki kadınların tahrik olmasını çok düşünüyor gibi bir hava yaratman yok mu bittim adamım! profil resmini kest !

1|0
    1|0
  • saçma sapan bi soru her sakalı olan adam olsaydı bülent ersoyda adam olurdu:)

0|0
    1|0
    • Algılamada sorun yasarsan soru sacma gelebilir tabii ki ;)

• haklısın dostum ama eğer kadının saçından tahrik olan varsa o adam hiçbirşey görmemiştir

• biz bişey istemiyoruz. Bunu bizim istediğimizi düşündüren nedir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...