Hazırlık sınıfındayım ama sınıfa bakınca çok çocukça geliyor.

Üniversiteyi 3 yılda kazandık anca... Hazırlık okuyorum ama etrafıma sınıfa bakıyorum o kadar dandik şeylere gülünüyorki adam saçma sapan espiri yaptığı halde bi ben gülmüyorum sınıf gülüyor arada ayıp olmasın diye bende gülüyom zorla... Bazı kesimler kafayı arabayla bozmuş arabadan bahsediliyor durmadan araba videoları seyrediyorlar.. Sınıfa hiç ısınamadım arkadaşlar sebeb benmiyim?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• yaşça büyük olduğun için öyle mecbur sıkılcan onlar sana göre daha çocuksu gelir

0|1
    0|1
    • Pek sohbetlerım yokta zaten herkez ayrı bir kafa

• bende 91 doğumluyum geç başladım üniye ama normalde sanıyorum bu sene 94lüler mi ne başlıyon uniye bizim sınıfta 30 40 yaşında insanlar var hele benim ortam daha sıkıcı ya

Kızlar Ne Diyor 5

• normal değil mi 3 yas fark var gerci bizim sınıfta da var bi cocuk benden 3 yas simdiki sınıftakilerin bazılarından 4 yas buyuk ama o kadar yılışık ki ben kendimi ondan olgun hissediyorum..hazırlık benim için de igrencti alışamamıştım bi simdi bolume gectim gayet iyiym inş sen de oyle olursun

0|0
    0|0
  • üst sınıftakilerle takıl sevmem ya da ısınmak zorunda değilsin.sınav zamanları mecburen seveceksin zaten ^^

0|1
    0|1
  • kişiler senden 3 yaş küçük olunca normaldir sen onların abisi sayılırsın:)

0|1
    0|1
  • Bu hazırlık sınıfları hep böyle kimin hangi kafayı yaşadığı belli değil.

0|1
    0|1
  • sen değilsin bende öleyim ygs dershanesindeyim sınıf çok çocuk geliyo okadar saçma seler konuşuluyor gülünüyor bilmediği halde sırf popüler gözükmek için her lafa atlıo anlaşamıyorum o yüzden olgun insanları seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...