Yakın arkadaşıma (ama erkek) aramızı yapması için söylesem ne olur?

bi çocuk var, iyi anlaşabileceğimizi umuyorum onunla.hatta çocuk ciddi biri. benm yakın arkadaşlarımdan birinin arkadaşı.yakın arkdaşım da erkek.ona, bu çocuğun benim hakkımda ne düşündüğünü sordurtsam ne olur sizce? yakın arkadaşıma rezil olur muyum? yalnız bizim ortamımız ciddi bir iş ortamı, üniversite falan değil.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu tıp durumlarda hemen kendını lıselı moduna baglama..ay arkadasından cok hoslandım aramızı yapsana deme..magdemkı cıddı bır ortamınız var arkadasınla.. o zaman yapıcagın sey gayet basıt..

cocugun adını ahmet yakın arkadasını adınında mehmet varsayarak konusuyorum..

dıceksınkı ahmete ..

--ayy ahhmeett ya bu mehmet ne kadar yakısıklı ... mesela o zaman bu durum tutar hemen cocuga yetıstırı konuyu ..senın ıcın yakısıklı dedı dıye..yada onun gururunu oksamakla basla ıse derım ..buda ıyı bır taktıktır..

---ahhmeett bu mehhmetın ne kadar adalelı kolları var ...mesela.buda cok tutar.. bır anda ılıskınız baslar ve ılıskınızın hızı konusunda sen bıle sasırırsın...

yada efendı gıbı sor yaa ahmet de bu mehmetı ben cok begendım acaba haayında bırı varmıdır de..yok derse ne kadar yakısıklı cocuk de ..nasıl bırı olmaz hayatında entrersan de..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aranızı yapmasını rica edebilirsin... Ama arkadaşının sana bakışının değişmeyeceğinden emin olman lazım...

0|0
    0|0
  • ohaaa ben liseli filan sanmıştım seni.

0|0
    0|0
  • bu arkadaş esra erol un erkek versiyonu mu ki :D

0|0
    0|0
  • Bence dene hatta araya kimseyide sokma birlikte vakit geçirebileceğiniz ortam hazırla

0|0
    0|0
  • Önce bi ağzını ara,baktın iyi gidiyor gir konuya.

0|0
    0|0
  • Bence bir sorun olmaz :) Sorsun bakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...