Arkadaşlar spora başlıyorum yarın?

Koşudan önce ve sonra ne yemeliyiz? Gundekaç saat spor beni zayiflatir? Zayıflamak istiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kosudan once sakın bırsey yeme yıceksen sadece 1 tane muz ye kosarken kara cıgerın agrı yapmaya baslar eve erken gelırsın hıc bırsey yapamazsın 2 saat onceden salata ye bak ben 25 gunde 8 kılo verdım her sene kısın kılo alıyorum yaza 2 ay kala fıt vıcudumu yapıyorum kılomu verıp agırlık basıyorum

0|0
    0|0
    • Bana bir program önerebilir misin :) sabah süt ile müsli yiyorum

• unutmayalım lutfen A:SDSA:

• Peki bakılır :dd

Erkekler Ne Diyor 4

• Beslenme alışkanlığını değiştirip, bol sıvı tüketmelisin spor yaparken. Nutella gibişeyleri azalt azaltabildiğin kadar. İlk başlarda çok zor görünecek ama değiyor. Hatta sonra zevk alıp daha da geliştirmek istiyorsun kendini. Metabolizmanı hızlandırıcı şeyler yapmalısın, bu da değişken birşey. Birde kendine 1-3 kg (1 litrelik pet şişelerde olur) arası 2 ağırlık al normal ayakta ve dik şekilde dur ağırlıklar elinde bir sağ bir sola orta ritmde vücudunu yatırıcaksın/eğeceksin. (öne ya da arkaya değil sadece sağa ve sola , sağa elini aşağı indirerek vücudunu yana yatırıcaksın elini kalçandan aşağıya kadar indir). Bu hareket gayet iyi yakıyor kalori umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • Hava bisikleti mekik ilk günlerden fazla zorlama ısınmadan koşma

1|0
    0|0
  • Abicim boyun kilon ne ki?

0|0
    0|0
    • 170 70 ama 10 kilo vermeliyim

• Kaç dakika ile başlayayım koşu ya

• Bilmiyorum abicim o kadarını. Ben gıda mühendisiyim, antrenör değil :))

• hala yemek dusunyor arkadas ya maden yıyeceksın sporrdan once ve sonra neden spor yapıyosun kı spor da yapma yeme de. 2 lt su al git. adamın canını sıkma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...