Sarışın olmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir sizce?

sarışın olmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir sizce?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• soruya gel fkjbnzkfjnbsfnjgşksjfngbşskljnbfsdfbgh

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sarışınlar genelde aptal olarak bilinirler :) Umarım bu sadece bir tabirdir çünkü benim de sarışın arkadaşlarım olmuştu ve pek olgun olduklarını söyleyemem :) Bence insanlar arasında ayrım yapmak yanlış. Her insan doğal haliyle güzeldir bence. Bozma doğal halin neyse :)

0|0
    0|0
  • sarışınların çook arkadaşları olur ama sevgilisi olmaz...olsa zor olur...

1|0
    0|0
  • sarışın sevmiyorum bana silik geliyor çoğu en gğzeli dahi bir esmerin yanında sönük sanki al sana bir dezavantaj :)

1|0
    0|0
  • saçları sarışın olanlarla erkekler daha çok takılır, ama daha çok beğenirler ama genelde yakışıklı erkekler esmer kızlardan hoşlanır kulagına küpe olsun bende esmerlerden hoşlanırım en iyi örnegi :D

1|0
    0|0
  • dezavantajı aşırı sarıysan kılların pek belli olmuyo köse gibi oluyosun :) bide nedenini bilmiyorum ama kızlar genelde sarışın erkeklere soğuk bakıyolar...avantajıda ayırt edici bir özelliğin ve lakabın oluyo o kadar :)

0|0
    1|0
  • Harbi sarışın kızlar bana çekici geliyor ama nerem çekiyor bilinmez aptal sarışın diye nitelendirilirler tabiri caizse " cicişler " . Çakma sarışınlar ise tam bir fiyaskodur.

0|0
    0|0
  • ülkemizde sarışın sayısı az olduğu için avantajlı ancak çakma sarışında çok zaten onlar nelli oluyorlar ama bozo sarı kedi gibi lakaplar takıyorlar bu da dez avantaj tabi

0|0
    0|0
  • Sarışınlar bir başkadır akıl küpüdür zekidir çalışkandır... herşeyi şıp diye anlama yeteneği vardır... ben çok severim sarışınları :)

0|0
    1|0
  • bayanlar için hiç dezavantajı yok, masumiyet, saflık, güzellik ve karizma hepsi sarışınlarda bence.

0|0
    1|0
  • Sarışın hayattın candır , eğer dünyada sarışınlar yok olsa , evlenmem ömür boyu yanlız yaşarım

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 10

• sarışınım ve şöyle sıralayabilirim

avantajlar

1)epilasyona çok ihtiyaç duymazsın çünkü ya kıl çıkmaz ya da çok az sarı tüy halindedir

2)dikkat çekersin

3)hafif makyaj yeterlidir

dezavantajları

1)aptal sanırlar

2)her yerin çabucak morarır

3)dikkat çekersin

4)yazın güneşte fena kızarırsın

0|0
    0|0
  • Sarışınım ve bunu sevıyorum ama tek sorun bazen mesela kımse goze batmazken sen batıyorsun bu bazı durumlarda avantaj bazen ıse dezavantaj.Siyah sacını sarıya boyatıp dıbı cıkmıs halde dolasanları yorumlamıyorum bıle son derecede ıtıcıler

0|0
    0|0
  • avantajı dikkat çekici olmak

0|0
    0|0
  • Sarışın değilim bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Yüzün soluk gözükmesi bir dezavantajdır.

0|0
    0|0
  • Makyaj yaptıgında harikulade olursun ama makyajsız isen cekiciliğin yanından geçmessin

0|0
    0|0
  • IQ error.

1|0
    0|0
  • :DDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Bence en büyük dezavantajı sarışına karşı aptal önyargısıyla bakılması olsa gerek .

0|0
    0|0
  • Sarışınlığın avantajı mı olurmuş ?

0|0
    3|0
Yükleniyor...