Bolgesel zayiflama?

Iyi gunler arkadaslar boy 176 kilo 69 gobek ve popo kismindan sikayetcigim ayri yetten bacak egzersizleri biliyorsaniz soyleyebilirsiniz (elimde sadece dumbel var)
Bolgesel zayiflama?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi gunler kardesim. Ciddi bir yağlanma soz konusu kollarin haric. Yani cips kola ve bunun gibi sagliksiz bircok yag ve seker iceren gidalarla haşır neşirsin hiç yoook deme baştan söyliyim :) Bol bol mekik cek sagliksiz gidalardan uzak dur, gobegine strec film cekip orta tempoda kosulara basla ve dumbeller ile squat calismalarini eksizsiz yap. 4 set 8 tekrardan baslayan bir squat calismasi, 4 set 8 tekrar dumbell corn, 3 tekrar 8 tekrardan baslayan bir calisma ile baslangic seviyesi bir calisma yapabilirsin.

0|1
    0|0
    • Kickbokscuyum 4 senedir lisanli olarak devam ediyorum babam fitnessci o yuzden kola ve cips tuketemiyorum fakat biraz hantalim yani kofda degilim kolda falan kas var ama 3 ogunluk bir program hazirlarsan kol bacak omuz ve gogus icin ve en onemlisi gobek kendi programimla birlestiriyim

• 3 ogunluk program derken yemek mi calisma mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Çirkin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben eğitmen değilim ama eğitmenlerin söylediği ve kesinlikle doğru olan bir söz:Bölgesel zayıflama diye bir şey yok. Bacak ve kalça için de squat yapmanı öneririm, internetten de bacak ve kalça egzersizlerine bakabilirsin youtubede güzel spor kanalları var, ağırsağlam, genç ve fit ve Hakan Demira TV gibi. Hadi kolay gele. :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...