Kickboks sorunsalı_?

Kickboks ve Fitness arasında kaldım. Kendimi şöyle anlatmam gerekirse ben çelimsiz biriyim. Ve bundan kurtulmak için para biriktiyorum. Ama şu an kafam karışık. Bir fitness salonuna mı gitsem yoksa kickboks a mı? Kickboksa gitsem vücumda değşiklik olur mu

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fitnessciyim. Kesinlikle kickboxa git.

0|0
    0|0
    • Tabikide kardesim. Bak profil resmime salonda kum torbasi dövuyorum amatorce, kendimi hazirliyom:) sen bana kulak veeerrrrr..

• Tamam ama umarım pişman olmam :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 sene boyunca profesyonel olarak fitness yaptım, sana sadece şu kadarını söyleyebilirim bu işi bıraktıktan sonra tek getirisi bu sporu yapmış olman ve eğer tekrardan başlarsan kas hafızası olayı yüzünden birçok insanın 1 sene de yapabileceği vücudu 1 ayda yapabilme avantajın ve yeni başlayınca ne yapılacağını çok iyi bilmen bunun dışında bir halta yaramıyor bırakınca ben 3 sene yaptım kilo almaya önem vermediğim için normalde M bedenim bu süre zarfından L bedeni doldurabilecek yapıya ulaştım ve bacaklarda 100 kiloyla 5 er setten vücudun geri kalanıda kollar hariç +50 kiloda yine 5 er seti kollarda ise yine 5 er setten 15-30 kiloda rahat çıkarıyordum ama şu anda yaklaşık 6 aydır hiç spor yapmadım ve 2 aydır da neredeyse evden hiç çıkmayıp hiçbir iş yapmadım açıkçası ve sonuç olarak bu spor yaparken güzel ama o kadar, kaslarının yoğun olarak kullanmanı gerektirecek bir işin yoksa görüntü dışında hiçbir işe yaramıyor zaten bırakınca spor yaparken edindiğin yeme alışkanlığıyla ki bu sporun %70 i yemek yemek hemen vücut yapın bozuluyor özellikle de takviye kullandıysan, tavsiyem kickbox en azından 3-5 ay gidersen hem hiç yoktan en az 3-5 kilo alırsın hemde pofesyonel bodycilerin çoğunu cebinden çıkarırsın edindiğin eğitim ve kavgadaki başarını ve mükemmel kondisyonundan ve yapından bahsetmiyorum bile bende inşallah yazın kickbox a başlıyacağım tavsiyem şiddetle kickbox a yönelmen

0|0
    0|0
  • boksa gitsen orada zaten kas geliştirme çalışmaları illaki yaparsın. yani 1 taşla 2 kuş vurmuş olursun. istersen bir spor salonunda soruştur bu konuyu.

0|0
    0|0
  • Kickboks' öneririm orada dumbell ve halter olmayabilir onuda kendin alır evde çalışırsın onun haricinde zaten oradaki antremanlar senin gelişmende fazlasıyla etkisi olur şınav mekik v. b hem öğrenirsinde kickboks'u.

0|0
    0|0
  • Kickboksa gitmeni tavsiye ederim. Hem saldiri ve savunmayi ogrenerek ozguvenin artar, hemde salon calismalari ile kondiyonunu yuksek tutar ve vücuduna bir fitnessdaki kadar kas gelisimi saglayamasanda seni fit ve saglam bir fizige donusturur.

0|0
    0|0
  • 3 senedir kickboks yapıyorum rahat ol arkadaşım hiç bir yola sapmadan kickboksa git :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...