Hasan Kabze refleks olarak mı galatasarayın kaçırdığı gole üzüldü?

Burak topu dışarı atınca eski galatasaraylı hasan üzüldü nasıl tepki o

https://vine.co/v/emmXOdeMH3h

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Görüntülerde herşey açık hırsız yılmaz gol kaçırdığında resmen üzüldü keşke ben kendi kaleme gol atsaydım diye içi içini yemiş hasan kabze veysel sarı daha niceleri gsnin eski futbolcuları bu sene çok ön planda nedense
    Gsliler konya çok iyi oynadı bize zorluk çıkardı fenere bile öyle yapmadı çünkü aykut kocaman fenerli diyorlar yaa gerizekalılar konya bizden puan aldı ya onların istedikleri her hafta rakipleri gsye karşı iyi oynamasın rakipleri yatsınlar onlara önlerini açsınlar sonra biz şikeci değiliz desinler yüzsüzce pes 😂😂😂

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen harbiden şikeyle kazandılar bu maçı zaten hakem katletti...

0|1
    1|1
    • kasımpaşa'da veysel, karabük'te furkan, akhisar'da bilal, konya'da kabze

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini bir an sari kirmizi sandi ondandir :)))))))

0|0
    0|0
  • He he siz konuşun yine boş boş

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• hasan kabze'nin resmi twitter hesabından...
    tescilli şikeci kanatlı güruhun dikkatine...

http://i.hizliresim.com/vEnWav.jpg

1|1
    0|0
    • Kesinlikle haklı adam üzüldü kaçırınca rahatladı saçını düzeltti bunlar üzüldü diyo böle küçük şeylerle uğraşmamak gerek.

• o zaman fenerbahçe ve beşiktaşın şike yaptıkları bir gerçek, senin ifadene göre..
      hem mahkeme kararı var, hem de yöneticileriniz "şike yaptım diye açıklama yapmadı, aklamak için o tarz açıklamalar yaptı"

• Büyük takımların hepsi şike yapmıştır kimse sütten çıkmış ak kaşık değil

• Şaka filan herhalde bu soru adam gol olucak diye eyvah diyor kaçırıncada rahat bir nefes alıyor saçını düzeltiyor Konyanın nasıl oynadığını maçı izleyenler görmüştür.

0|0
    0|0
    • Konyaya laf yok hasana var

• Hasanda çok iyi oynadı ama o pozizyonda üzüldü değil golü atıcak diye elini başına koydu sonra rahat bir nefes aldı.

• eski bir galatasaraylı şaşırmadım açıkçası.

0|1
    1|1
    • Besiktas : Zalad gelsin sizi kurtarsin

Gooooollllll hasan attiii. d

Tabi oglum zorunuz var herife. d

• @SarısınaKırmızı yani bu tip durumlar ülkemizde çokça eleştiriliyor bugün aynı durum Beşiktaş'a da olsa çokça eleştiren de olur

• Kesinlikle kardesim besiktaslida olsa elestrilir ama ben bu durumu tamamiyle kulube olan bagindan dolayi yapmis sike icin degil refleks tamamiyle misal ilhan mansiz bugun top kostursa ve bu tarz pozisyon yasasa besiktasa karsi oynasa o da aynisini yapardi bu tamamiyle kulube olan yansimasidir. Zaten butarz futbolcular az bulunur cogu paracidir

• adam uzulmuyor

0|1
    0|1
  • Oda gol olcak diye endişelenip kahrolmustur :D ellerimi kaldırdım bari bosa gitmesin diye ahah

0|0
    0|0
  • o. çocuğu olarak

0|0
    0|1
Yükleniyor...