Kapat

Messi mi? C. Ronaldo mu?

Son yıllarda en çok tartışılan konulardan birisi olan messi mi ronaldo mu sorusuna bide sizler yorum yapın arkadaşlar benim fikrim C. Ronaldo dünya klasında çok yetenekli bir futbolcu fakar bir Messi hiç bir zaman olamıyıcak

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Farklı kulvardaki adamları karşılaştırıyorsunuz yapmayın etmeyin.
    Ronaldo bireysel bir futbolcu, Messi takımla oynayan futbolcu. Bu karşılaştırmada bir de karakterleri araya katanlar var ayrı bir ayar oluyorum o insanlara. Burada futbol konuşuyoruz adamın özel hayatı umurumda değil. Ona bakacak olursak İbrahimoviç kadar egoist bir adam görmedim. Her neyse devam edeyim görüşüme.
    Ben ikisini karşılaştırmam çünkü ikisi de kendi alanında baktığında oldukça iyi.
    Kişisel fikrimi söyleyecek olursak ben Messi'yi daha çok seviyorum. Ve Boateng'e attığı çalım dillere destan.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Messi

0|1
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldoo :D

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • dünya kupasina bakiyorum gecen sene ki performansina bakiyorum altin top öldülünü bile hakketmemisti neyse ben messiciyim adam bildigin uzayli 2 gün önceki golleride ayri olay

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Messi

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Messi. Ronaldonun golleri hep ceza sahası içinde aldığı ve genelde tek vuruş yaptığı toplar. Onun dışında yaptığı bir şey yok.

Messi ise orta sahadan alır topu, paslaşa paslaşa içeri girer atar, keyfi ister 3-5 kişi çalımlar atar. Ceza sahasına girmeye erinir basar plaseyi ebesininkinden. Hepsinden önce arkadaşlarına attırmayı sevdirir golü. Ronaldo gibi bencil değil.

0|1
    0|0
  • Messi

0|1
    0|0
  • Ben tartışmam bile messi derim geçerim.

0|1
    0|0
  • ikisinin de fanları ölüyor, bitiyor bunlara
    anlarım...
    ama birbirlerine küfür ediyorlar
    işte onu
    anlamam.
    ikisininde stilleri çok farklı
    biri güce dayalı
    diğeri daha akla dayalı oynuyor
    christian daha magazinsel
    messi daha evinizden biri..
    küfür etmeyin
    keyf alarak
    izleyin...

0|0
    0|0
  • Messi.

0|1
    0|0
  • Leo Messi.

0|1
    0|0
  • Messi daha iyi.

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • rronaldoccuyum ben fakat messinin doğal bır yetenegı var bu dunyadan degıl soyle dusunuyorum %51 messı %49 ronaldo performans farklı bı sey yetenek farklı

0|0
    0|0
  • Ronaldo başkan

0|0
    0|0
  • İbrahimovic

0|0
    0|0
  • maldonado

0|0
    0|0
  • Messi