Bütün canlılarda dişiler neden küçük yavrularını canını yok saymak pahasına korur?

Bütün canlılarda dişiler neden küçük yavrularını canını yok saymak pahasına korur? belgeselerde izliyorum mesela,bütün dişi hayvanlar inanılmaz derecede yavrusuna düşkün ve erkekler anneler kadar düşkün değiller yavrularına,erkek aslanlar yavruları acımadan öldürüyor.

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Annelik içgüdüsüne sahipler hayvan bile olsalar ...

0|0
    0|0
    • sadece bundan mı kaynaklanıyor.

• allah bagışlasın :D:D inşallah en mutlu günlerini görürsünüz.

• Amin , çok sağol..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bütün canlilarda böyle degildir, insanlarin bi kismi cami bahceine bi kismi cöpe falan atar.

0|1
    0|0
  • annelik duygusu canım o senin parçan olduğu için insan sevdiği şeyleri nasıl korursa o şekilde sende sen mesela annene bir şey olsa korumazmısın onu

0|0
    0|0
    • tabiki,ama şu var mesela baba anne kadar çocuguna yakın değildir soguktur,heyvanlardada öyle mesela dişiler yavrularını yanında ayırmaz,yavrusuna zarar gelceğini düşündüğünde çok saldırgan olur ama erkekler öyle değil .

• 9 ay taşıyan anne ve bebekle anne daha doğmadan bir bağ oluşturur bu yüzden

• dogru haklısınız.

• buyuyunce yavrunun suratina bakmaz disi kedi. zaten dove dove ayriyor anneler yavru kedileri kendilerinden. kedimi annesinin yanina goturdum. aradan bir hafta gecmisti tanimadi valla. ustune ustluk pati atti. oynamadi onunla. tisladi falan jkkfkjfbkhef.

0|0
    0|0
    • ben büyük kedilerden bahsettim :D özellikle aslanlardan :D normal kediler zaten anneler yavruları büyütür sonra ayrılır onlardan ama büyütene kadar herşeyi öğretir,hertürlü tehlikeye tek başına karşı koyar.

• ahaha. hala anlamadi. ne diyeyim. vaktimi sana bir seyler aciklayarak harcayamam. demek oluyor o :-). aciklayacagimi acikladim. bir gun karsilastiginda demisti dersin :-).

• çok şeker konuşuyosun :/.

• Annelik iç güdüsü işte,bunda anlamayacak ne var?senin annen seni nasıl düşünüyorsa hayvaların anneleride yavrularını öyle düşünüyor<3 ayy ne kadar duygusal ya<3

0|0
    0|0
    • Sende anne olmak için sabırsızlanıyorsun değilmi?

• istemiyonmu çocugun olmasını :D:D.

• iyi bir anne olamam..sorumsuzum.çocuğumda erkenden tahtalıkötü boylar mazaallah tövbe tövbe

• senin cocugun var mıı? yoksa bılemezsın

0|0
    0|0
    • yok ama olsa bile erkeğim.

• olsun erkek olsan da yıne anlarsın olunca.. benım babam bı defa trafık kazası gecırdım benı oyle gorunce aglamaktan bayıldıı

• geçmiş olsun,anladım.

• sevdiğim herşeyi korurum <3

0|0
    0|0
  • erkek olmak istemezdim .duygusuz yaratıklar sizi:(

0|0
    0|0
    • ne alakası var yaa.

• sorduğun soruda kendin de söylemişsin evlat sevgisi bile zoraki olan bi erkekten ne beklersin ki

• kadınlar kadar sevmezler diyorum,yoksa bi baba evladını nasıl sevmez.

Erkekler Ne Diyor 1

• bazıları yiyor ya. sibirya kurdu yemişti yavrularını bizim işyerinde ben küçükken. allahsız. ben alacaktım yavrulardan birini ya la. hepsi öyledir demiyorum bizimki manyak çıkmıştı zannedersem

0|0
    0|0
    • biz niye çocuklarımızı yemiyoz amk :D hayvanlarda erkekler hiç sevmez yvrularını :D.

Yükleniyor...