Evlisiniz aldatıldınız ama hamilesiniz ne yapardınız?

Evlisiniz ve eşiniz sizi aldattı tam ayrılma karar verdiniz ama 3 aylık hamile oldugunuzu ögrendiniz ne yapardınız?

Güncellemeler:
allah kimsenin basına vermesin bende olsam cocugumu dogurdum babasında gostermezdım heralde yorumlar ıcın teşekkürlerrr arkadaşlar

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor bir karar olmakla birlikte gelecekte de aynı sorunu yaşayabilme ihtimali, barışıp hiçbirşey olmamış gibi devam etmeyi zorlaştırıyor. Üstelik öyle bir durumda ortada bir de çocuk olacak... Onun psikolojisi falan derken daha da kötüye gitme ihtimali var. O yüzden riske girmemek ve çok geç değilken kangren kolu kesip atmak gerek diye düşünüyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hemen mutfaga kosarım surrattlee... dolabın kapagını acarım buz gıbı bır bardak su alırım hemen kafama dıkerım...yapılcak seyler sınırlı..

haa bırde aılen olur senı cok sahıplenır o zaman gıderım aılemın yanınana o p...nge de gostermem cocugumu ... :D

0|0
    0|0
  • ya fazla takma bu duruma gunumuzun gercegı bu her erkek ypmıstır bunu ben ypmadıım daha ama ypmk ıstemm sahsen ama babamın yptgını bılıorum yptı bıraktı aılesıne yuvasına dondu donmeseydı dovecektım zaten :)) saka fılan fazla takma her erkek o donemden gecer we bırakır bunu tum kdınlar bılır bence o haldıkı bır baynın hamıle oldugnu esıne soylmesı gerekır uzuntu oldugu durumuda anlatmalı we aartık cocugunu dsunmesı gerkır uzulmemesı bunalmaması vb cocuk etkılenmesın :)

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra kendi ayakların üzerinde durabilecek konumdaysan ayrıl değilsen bir süre evli kalmaya devam etmelisin. ve bu sırada cinsel ihtiyaçlarını da başkasıyla giderirsen hem bundan mahrum kalmamış olursun hem de psikolojik olarak bu seni rahatlatabilir

0|0
    0|0
  • bir defalık cocuk için affet be arkadaş konuş anlat bir daha olursa ayrılacağını söyle.

0|0
    0|0
  • Çok karışık boşan çocuğu aldır flean demek kolay ya da nafakaya bağla. Eğer sensen bu ailenden yardım al bu konu hakkında ortada bir evlilik ve çocuk var. Allah yardım etsin böyle birine ...

0|0
    0|0
  • Çok fena... benim başımda bir değşik versiyonu var. ama susmak zorundayım! cocugum var çünkü.. ben aldatmadım aldatılmadım sadece ve sadece sevgım bitti problem bu.

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum heleki yavrunu karnında taşırken ancak duygusal davranmaktan sakın şuan bence kararının ne olursa olsun şuan verme o kararı biraz zaman bırakmaya çalış..

0|0
    0|0
  • Neden aldatıyor onu bulmak ve engellemek için birşeyler yapmalısın. Cinsel arzularını bastıramıyordur sende yüz vermiyorsan yapmış olabilir ama yapması doğru demiyorum kesinlikle!

0|0
    0|0
  • zor bir durum kararıda o kadar zor ama ayrılmak çözüm değil ..uzun bir konu bu be gülgüzeli adam süreklimi aldatıyor yoksa bir şeylerin etkisinde bir iki kaçamakmı yapmış bi sürü etken vardır ..?

0|0
    0|0
  • 3 aylık hamile olduğunu nasıl 3 ay sonra öğrendi?Büyük başarı yani,nasıl farketmedi?

1|0
    0|0
  • hamileysem aldırrım panpa. öyle bi adamın çocuğunu doğuracağıma taş doğururum :(

1|0
    1|1
  • allah o kişiye yardım ettsin çok sıkıntılı bir durum.

0|0
    0|0
  • cocugumu dogurur kendim buyuturum ablacim 9 ay seve seve tasirim onu canim benim

0|0
    0|0
  • 3 çocuk şart.

0|0
    0|0
  • seda sayanın deyimiyle :

çatır çatır doğurun anam ...

0|0
    0|0
  • çay demleyim ossura osssura dizi izlerdimm...

0|0
    0|0
  • Eşine bildir ve boşanma davası aç nafaka bağlat çatır çatır ye.

0|0
    0|0
  • ayırlamnızı ıstemeyen bırı vardır ... yukarılarda

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Böyle bir durumda birçok kadın bunalım takılırdı bende büyük ihtimal hiç bir şey yapmaya gücüm yetmeden günlerin bir an evvel geçip bitmesini ve akşam olup uyuyup her şeyin bir rüya olmasını dilerdim..

1|0
    0|0
  • gıderdım cocugu aldırırdım ve o kacayıda bosardım pıre ıcın yorgan yakardım..onunla aramda bı bag kalmasın herseyı yok ederdım dırek ayrılırdım..hayata onsuz ve ondan ız kalmayacak sekılde yasamaya devam edrdım..

0|0
    0|0
    • bayan renkly o zaman bu ülke yangın yerine dönmesi lazım ...hatta şu anki evlilerin % 50 side hemen boşanmalı çözüm bumu sence ?

• bir şeyin kafasında değilim hacı bak kafana göre nasıl uyarsa öyle yapıver hayat senin bu ve benzeri konular girdap gibi yüz yıllardır insanlar cevresinde dönüp duruyor..kimisi senin düşündüğün gibi boşanır sonra pişman olur derki keşke boşanmasaydım o kadarda büyütülecek bir şey değildi nede olsa adam aldatmayı sürekli yapmiyordu ..kimiside vay efendin ben ona haddini bak nasıl bildirecem deyip bir hışımla mahkemede soluğu alıp bak ben böyle yaparım işte der ehh hayt bu sende takıl bildin gibi

• 3 aylıkmış n'apıyosun?

• bencede paran ve iyi bi ailen varsa ayrıl çocuğu doğur affedersen bidaha aynı şeyi yapabilir.

0|0
    0|0
  • allahın takdiratı diye düşünmek lazım-demek ki büyük güçler ayrılmanızı istememiş.

0|0
    0|0
    • ilginç bakış açısı seni kaderci seni

• kaç tane büyük güç var? garip bi yorum olmus

ayrıca hamile her kadın kocasıyla evliliğine her türlü saygısızlıga ragmen devam mı ediyor?

zaten o ayrılmasa koca ona dogum sonrası sepet havasını çalar

cocugu dogurup ayrılması lazım bence

• ne yaparım bilmyrm ama çocuğumu kesnlkle aldrmam

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmazdım

0|0
    0|0
  • Bir daha yüzümü göremez o iş orada biter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...