Her sabah sevgilinize 'Günaydın' mesajı atma zorunluluğu hissediyor musunuz?

Kalkar kalkmaz telefona bakıp sevgılınıze gunaydın mesajı atmak sızın ıcın bır zorunlulukmu yoksa içinizden mı gelıyor?

0|0
46|29

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 45

• öyle bişey yok. bazen konuşuyoruz bazen mesajlaşıyoruz yoğun oldugumuz zamanlar da akşama kdr görüşemiyoruz

1|2
    0|0
  • kalkar kalkmaz telefona bakıyorum mesaj gelmiş oluyor sevinerek uyanıyorum ya da mesajın gelme sesine uyanıyorum yine sevindirik oluyorum

0|0
    0|0
  • Nayır :S Nolamaz :/

0|0
    0|0
  • İlk aklima gelen o oldugu icin oncelikle ona gunaydin demek istiyorum :) yakinda mesaj atmama gerek kalmiycak artik opucuklerle gunaydin diyicem :)

1|0
    0|0
    • opucuklerle gunaydın gercekten hoş olurdu ama sulu sulu olmasın .d

• Zorunluluk mu o da neymiş :/ keyifle atıyorum isteyerek içimden gelerek. Birazda da atıcam uyandırıcam :)

1|0
    0|1
  • Mesajlaşmayı hiç sevmiyorum.

Günaydın mesajlarına ayrı bir gıcık oluyorum.

Mesaj atacağına arasın,uyandırsın beni..

Öyle 'günaydın aşkımmm' vs. yazacağına 'hadi kalk saat kaç oldu' diye ararsa daha samimi olur.

0|0
    0|0
  • hayır! İçimden gelirse atıyorum gelmezse atmıyorum..işimiz zorunluluğa dönüştüyse eğer o ilişki bitmiş demektir..

0|0
    0|0
  • bazı sevgililer neden günaydın yazmadın die trip atıyosa zorunlu hale gelebilir

3|0
    0|0
  • benim için gün onunla başlar günaydın,gece onunla biter iyi geceler :) Bi zorunluluk olmamalı

0|0
    0|0
  • yok ki atalım :)

0|1
    0|0
  • zorunluluktan atıyorsan hiç atma..her sabah sevgiliyle güne başlamak en güzel duygulardan biri aslında..ama anlayana ama algılayana...

1|0
    0|0
  • "zorunlulugu?" eger biri sevgilisine günaydin mesaji atmayi mecburiyet olarak falan görüyorsa, zaten sevmiyordur bence. insan severek atmaz mi mesaj?

0|0
    0|0
  • Sevgilimiz olaydıı atardık gardaşşşş, amaa yuk işte :D

0|0
    0|3
  • zorunluluk hissetmiyorum günüm onunla başlıyor ne güzel işte :D

0|0
    0|0
    • umarım oda hıssetmıyordur erkekler bu konuda hıssedıyor gıbı :D

• şu an gune beraber baslamamız ıcın herseyını verırdı bılıyorum imkanlar işte. olan değerini bilmiyor arkadaş sıkılmak zorundalıkda ne :D

• elifsu arkadasımızında dediği gibi aşkta zorunluluk yoktur :)

0|0
    0|0
  • Mesaj atmak değil de her sabah uyandığı da onu aramak içimden geliyor :)

0|0
    0|0
  • aşk zorunluluk değildirki :) içinden geldiği gibi davranırsın bi zorunluluğun yok yani :)

0|0
    0|0
  • zaten birşeyler zorunluluk haline geldiyse bitmeye başlamıştır bazı hisler

0|0
    0|0
  • vlla zorundayım malesefki bi abarmann içinde komşuya gtsm bile hbr vryrm :D

0|1
    0|0
  • Atmıyorum.

0|0
    0|0
  • Mesaj atarak değil arayarak günaydınlaşıyoruz...

0|0
    0|0
  • canın isterse atarsın zorunluluğu yok bence

0|0
    0|0
  • hiç atmam valla :)

0|0
    0|0
  • İçinden gelmiyorsa gereksiz hatta kötü bişi bence..

0|0
    0|0
  • "günaydın" demeyi sevmem ben.

0|0
    0|0
  • olsa severek atardım:) zorunluluk olrmu sevince

0|0
    0|0
  • ne zorunluluğu ya içinden gelirse atarsın

0|0
    0|0
  • niye zorunluluk olsun ki ama karşı tarafı bilemem

0|0
    0|0
  • mesaj atmayan sevgılı ölsn :) tabıkıde atcak

0|0
    0|0
  • olsa seve seve atarım valla:)

0|0
    0|0
    • Olcak olcak o cocukta iş var :)

• sende iriden ufaktan biraz yanaş çocukta belki bu benimle konuşmak istemiyo deyipte sana yüz vermez bayanlar çünkü alışmış terslemeye onun için eskisi gibi olmak istemiyodur

• çocukla hç tanışmadıkki isimlerimizi bile bilmiyoruz ama çocuk benden hoşlanıyo okulun itiraf sayfasına yazmış beni tarif etmiş zaten çocukla bakışıyoruz ama bir türlü gelip açılamadı:D

• Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 29

• Ne zorunluluğu Sevgili diyorsun arkadaşım :) Ben şiirlerle uyandırırdım onu kuru bir günaydınla bitmezdi Sabahın köründe üniversite yoluna çıkardım sahilde kahvaltı yaparken o beyaz meleğe neler yazardım. Özel olanları arkadaşlarına göstermez kıskanırmış özel olmayanlarıda okutur kızlarıda bana aşık eder olmuş bir zaman sonra hiç okutmamaya başlamış çünkü millet hayallere dalıyormuş kızlar şiire bak be diyip . Şimdi onu şiirlerle uyandıran biri olacağını pek zannetmiyorum ama Onun için çok özel olduğumdan adım gibi eminim . Sende özel ol SEVGİLİ sonuçta Değilmi ?

0|0
    0|0
    • nekadar hos dostum

• Eğer Gerçekten seviyorsan onun için çok farklı bir harf olman lazım .aklından hiç çıkmasın .Yani günaydın mesajı şiiri değil illa Senin özelliğin olan birşey yap. :)

• Hiç içimden gelmiyor genelde ilk o attığı için mecbur cevap vermek zorunda kalıyorum, uyumayıp sabahladığım zamanlarda trip atılmasından korktuğumdan ilk ben günaydın mesajı yazarım. Tam bir felaket, şu kızların mesajlama sevdaları bir türlü bitmedi. Bu arada sevgilimin dışında kız arkadaşlarımdan da günaydın mesajı atanlar var :D

0|0
    0|0
    • genelde bızlerın ıcıngen gelmıo

• Aynen ben günaydın mesajı dışında öbür mesajları da pek sevmem ara sıra içimden gelir, telefon açıp konuşsam o olur da mesaj olunca boğuyor.

• Toplumun kanayan bir yarasına parmak basmışsın.

Not: Dalga geçmiyorum.

2|0
    0|0
  • 1.5 yildir beraberiz ve (belki 1-2 gun istina olabilir)hergun gozumu acar acmaz daha basimi yastikdan bile kaldirmadan ararim... zorunlulugum yok... dayanamiyorum zaten konusmadan...

0|0
    0|0
  • hayır sevgilim yok ööle dertlerim yok

0|0
    0|0
  • ohooo o bile zorunlu olduysa kız fena sıkıyodur demektir yada erkek ikisinden biri öyle şey mi olur :D

0|0
    0|0
  • aynen knka ya bide atmayınca trip atıo hanfendı neymıs başka kızlara atmakdan sıra gelmıomuşmuşmuş.. ya bi git sabah sabah...

0|0
    0|0
  • sevgılım degılde annemın elını opmeden evden cıkmam

1|2
    0|0
  • Uzun zamandır sevgilim yok ama özellikle ilk aylarda kesintisiz bi günaydın mesajlaşması oluyor, inkar etmesin kimse :)

0|0
    0|0
  • seve seve atarım oda atar kim erken kalkarsa o atar zevk alarak okurum her sabah mesajını iki senedirde böyle..

0|0
    0|0
  • 2 hafta oluyo ayrılalı hala tutamıyorum kendimi atıyorum cevap yok

0|0
    0|0
    • umarım döner klasık yazma biraz ömer hayyam karıstır mesajın ıcıne

• Zorunluluk degilde aliskanlik gibi ben mail atiyorum

0|0
    0|0
  • KIZLAR ÖNEMSEDİĞİ İÇİN YAZIYORSUN YOKSA ÇOK SAÇMA CANIM CİCİM CANIM CİCİM NEREYE KADAR YA HER GÜN GÜNAYDIN YAZINCA NOLUYOR Kİ.

0|0
    0|0
  • Asıl mesele ne bılıyormsun ? :Hergun senden sonra kalkan bır sevgılın varsa ıste o bir çile :(

0|0
    0|0
    • var dostum benden önce sabahın 7 sınde kalkıo 16 kere caldırıo kalk dıye

• eyvah be gece telefonu kapatıp yada sessıze alınca trıpde atıosa way halıne kardes :(

• sevgilim varken bunu yapmak çok mutlu ediyordu beni...dünyada seni seven birilerinin olması ve onu uyanır uyanmaz mutlu edebilmek çok güzel bir duygu..

0|0
    0|0
  • Aksine artık kendimi engellemek zorunda kalıyorum. Sevmiyor hatun mesaj çekmeyi falan...

1|0
    0|0
    • Bizde de o sevmiyor, aynen tutuyorum ben de kendimi..

• Normalde hatunlar şikayet eder zaten mesaj çekmiyor adam diye bizim ilişkide ters döndü her şey

• o demese gün aymıycak sanki

1|0
    0|0
  • yok ya neden zorunluluk olsun kı?

bence gune pozıtıf baslamak ıcın bı neden bıle sayılabılır..her ne kadar yataga kotu gırsende sabah sevgılıye atılacak guzel bı gunaydın mesajı ınsanın modunu degıstırır bı anda dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • içimden gelirse atarım. hiç öyle zorunluluklar hissetmiyorum. ama o atarsa da içinden gelerek atsın zaten zorunluluktan değil. o zaman yirim <3

0|0
    0|0
  • atmassam fırça yiyorum neden günaydın demiyorum diye

1|0
    0|0
    • aynen =D ben kızım ama tribi yiyende yine benim =D

• :) ben uyanıyorum kahvaltı yapıp işe varınca günaydın yazıyorum artık napim her dk rapor vermektense :)

• sonunda bıkacaksınınız...

0|0
    0|0
  • Olsaydı içimden gelerek atardım

0|0
    0|0
  • Evet hissediyoruz. Atmasak birşeyler ekskmiş gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • İçimden geliyor ama daha sevgilim değil

0|0
    0|0
  • mesaj atıyorum, şiir atıyorum her sabah; içimden geliyor...

0|0
    0|0
  • konturum yok caldirip kapatiyorum hatta odemeli atiyorum nan

0|0
    0|0
  • atmam atamam :D

0|0
    0|0
  • erkıden hısserderdım ama su an hayır..

0|0
    0|0
  • o daha önce kalktığından hep o atar :) ,atmamışsa da ben atarım çünkü içimden geliyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...