Erkekler bakın Rus kızlar ne demiş

Erkekler bakın Rus kızlar ne demiş

link :)

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• evet beyler Türk kızlarından sonra rus kızlarının da totosunu kaldırmış bulunuyoruz. Şimdi yeni hedef çin halk cumhuriyeti...:D i<3çekik

1|0
    0|0
  • şımardı bu ruslar :)

0|0
    0|0
  • abazalar iştee...türkler hep aynısınız tabı %70 i

2|0
    0|0
  • hahaah :) Süper ya!Adımız abazaya çıktı sayenizde sağolun beyler,yurtdışına çıkıpta ben türküm demeye utanıcam :(

1|0
    2|0
  • Ruslardan hoşlanmam zaten banane ne isterlerse yapsınlar Vatanımın kızları ne güne duruyor.

2|0
    0|0
  • Bir grup böyle der diğer grup biz memnunuz der. Sizlerde rus güzellerini kıskanmaya devam edersiniz :)

0|0
    3|0
    • türkiye de bizde yaşıyoruz bizi de rezil ediyorsunuz kendinizle beraber

• ya sitenin amacı ne soru sormak sen beni yargılayamazsın ne sormak istersem sorarım

• Ben soru sormana birşey dedim mi. Benim cevaplarım işine gelmiyorsa eksiler geçersin. Yorum bile gereksiz. Kaldı ki ben kimseye ters cevap da yazmak bana ters cevap vermiyorsa ki sen bol bol tersledin sürekli alakasız yerlerden girdin çıktın.

• İnanmayın beylerrr,rus kızları bize hasta,katherina bile bizim baltacıya aşıktı,bunlar türk kızlarının oyunu bizi kıskanıyorlar.

0|0
    2|0
    • Katherina baltacı askı yalandan ibaret.petro osmanlıya saldırılınca yenik düsüyor sara krizine tutuluyor.katherina petroyu çok sevdiği için o zamanın komutanı olan baltacıyla konusmaya gidiyor.baltacı da'zırhla silahla halledilemeyen bu işi konusarak hallettin 'diyerek petro ve rus askerlerinin canını bağışlıyor.olay bundan ibaret.gereksiz fantazilere gerek yok.

• uff ugraşamam senle

• ufff sanene be slk deseydin eyiydi.

• öncelikle ruslar fazla face kullanmaz hotmail kullanmaz dillerine son derece düskündürler ingilizceyele rus götürücegini sanan s*car

0|0
    0|0
  • Rus kızlarının aksarayda çalışmasına gerek yok. ;) Onlar önce içlerinde arasın sorunu her kes hak ettiğini alır.

0|0
    1|0
  • ah ulan ahhh bu uckur yüzünden bu milletin başına daha neler gelecek.

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm benim Yulia'm öyle dememiştir benim için :D

0|0
    1|0
  • 5 yıl önce olmus bır olay o grubu açan rus şuan bı turk erkegıyle ilişkisi var isteyen arastırsın facebookta var

0|0
    0|0
  • bende burdan sesleniyorum rus kızlar sizde tatile gelince bize yazmaktan vazgeçin iki yüzlülük yapmayın:)

0|0
    1|0
  • 100 dolar dujjjjj otellll derkenn eyeyydiii emmee rus kızı irinaaa.

0|1
    1|0
  • Siz kızların düşündüğü gibi her Türk erkeği Rus hayranı değil gizli. Laf sokmaya çalışma. :)

0|0
    1|0
    • biliyorum ama yaptıkları yanlış baska bi millet ten olsalar bile abaza gibi bana ruslar güzel ama farklı gelmiyo çünkü hepsi birbirne benziyo

• Rus'lar bana da güzel gelmiyor ve hakikaten de eğer doğruysa şu haberden ben utandım yahu!

• doğru bende utandım türkiye yi daha ne kadar küçük görüyorlar yabancı sporcu türkiyeden doping alır der türkiye gibi gelişmemiş fakir ülkelerde sormadan soruşturmadna veriyorlar demiş

• bizde sürekli davay davay davay demelerinden usanmıştık zaten

0|0
    1|0
  • türk kızları daha çekici

0|0
    0|0
  • Çok Düşkündük Sanki..

0|0
    0|0
  • valla bende cok bayılıyodum ya onlara

0|0
    1|0
  • doğru benim rusyadan buraya gelen tanıdığım bir kaç kişi var bunlar face'in yanı sıra vkontakt kullanıyorlar vk.com türk erkeklerinden geçilmiyor sonra mail.ru saat başı bu arkadaşlara o sitelerden rahatsız edici mesajlar geliyor ve bir gün bana dedilerki türk erkekleri çok şeyler dedim neyler nasıl denir bilmiyorum hemen soruyor selam nasılsın erkek arkadaşın var mı sonra daha kötü şeyler söylüyor çok daha kötü anladın beni değil mi dedim anladım anladım bu çok rahatsız edici dediler gerçektende ne kadar rahatsız oldukları anlatım şekillerinden belli oluyordu tabi bu konuşmalar geçerken hala daha mail.ru dan mesajlar geliyor o yüzden ben bu haberin asparagas olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ahaha dogru olsun ya da olmasin onemli degil.

su ana kadar bir rusun yaninda apaci harici erkek gormedim. zavallim rus hatunlar ingilizce biliyor. bizimkilerinki are you seksten ote degil. haliyle ne kadar apaci, abaza, bos, cop, copelek adam varsa rus diye hoykuruyor :D. ayni dili konussalar o kiz suratina bakmaz o adamin.

o yuzdendirki ayni erkekler habire guzel turk kizlari cok havali diye geziniyor :D. cunku o kizlar bunlarin farkinda. hicbir birikimi olmayan, egitimi olmayan, acip ta kitap yuzu gormemis andavallarla seks yapiyorlar. insan yerine koyuyorlar.

sonra turk kizlari tu kaka. hic tinimda degiller :D.

3|0
    0|0
  • Türk erkeği işine geldiği gibi kullanmak istiyo.Önce kızlara asılıyo sarkıyo sonra Türki yede fuhuş yapıyounuz demiş bu kadar mı meralısıınız o..pu kızlara.Türk kızlarının çoğunun namusu onlara ağır geliyo

2|0
    0|0
  • rus kızlarının gereğinden fazla şımartıldığını düşünyrm başta türk erkekleri daha geçen bile birisi burda türk kızlarıyla rus kızlarını karşılaştırıp türk kızlarını yerle bir etmşti hatrlıyosanız.

2|0
    0|1
    • aynen bende öyle düşünüyorum rus kızları güzel ama dezavantaj hepsi birbirne benziyor türkler öyle değil her tipten insan var

• hayr o değil kendi ülkelerndeki kızlara sahip çıkmıo bazıları. tamm rus kızlarını beğenio olablrsn ama nie genelleme yapıp hepimizi karşılaştrysn haksız mıyım? ama ben genelleme yapmıorum geçenlerde soru sorarak karşılaştran arkadşa diyorum özellkle

• link

Türk erkeklerinin artık büyümesi içinde benim linkime ihtiyaçları var :D

1|0
    0|0
  • İyi demişler :) Kaldınız mı bize :D

2|0
    0|0
  • Ancak yine de orta yaşlarda olan ve Türk olduğu belli olan 'oldukça kıllı bir vücuda sahip' bir kişinin fotoğrafı grupta yerini alıyor..

kıllı bi vücuda sahip nedir ya:D

0|0
    0|0
  • bence erkeklerin sucu yoki, sonucta soyleki turkiyede cinselik vs gibi durumlar kizlar icin daha az gorunmekte. turkiyedeki kizlar mesela avrupadaki kizlar gibi rahat olmadiklarindan ve herseyden anlam ve geleceyi dusundukleri icin, gundelik rus kizlari turk erkekler icin bir nevi kurtulu gibi.

bence kizlar sevinmelisiniz erkekler sizla oynacagna rus oyuncaklari kulaniyorlar. Sukredin:D

0|1
    2|0
  • neden böyle seyler yapiyorsun ):

0|0
    0|0
  • peki

0|1
    0|0
Yükleniyor...