İlk kez spor salonuna gideceğim?

Kaydımı yaptırmak için gidiyorum. Daha önce konuşmaya bile gitmedim. Gereksiz bir heyecan yaptım. Ne yapacağım ben? Ne konuşacağım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Dediğim gibi gereksiz bir stresti. Hocam çok ilgili davrandı. Ne istediğimi, ne yapacağımızı uzun uzun konuştuk. Pazartesi başlıyorum.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Niye heyecanlanıyorsun bırak onlar heyecanlansın koskoca sen geliyorsun onların salonuna ;) hem paranı veriyorsun bedavaya almıyorlar ya seni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce bir araştır kim bunlar , başarıları ne , salonları nasıl , aletleri çok mu , hocalar nasıl ilgileniyorlar mı diye

1|0
    0|0
  • Once vucut boy kilo gibi temel ölçüleriniz alinir daha sonra size baslangic calismasi verilir. Listeye uygun calisilir cikip gidilir. Bende ilk başladığımda heyecanlanmistim. Alisinca geçiyor.

0|0
    0|0
  • bişi konuşmayacaksın konuşacak birşeyde yok kayda geldim de kaydını yapıp paranı alıp hemen salona alacaklar tek başına takılacaksın kızlarla kaynaşırsın hemen sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden heyecanlandın ki:) heyecanlancak bir sey yok gideceksin spora baslamak istedigini ve daha önce hic yapmadıgın icin yardımcı olmalarını soyleyeceksin onlarda kaydını yapıp spor kıyafetlerini ve ayakkblarnı getir diyp yardmcı olcak:)))

1|0
    0|0
  • Heyecan yapman için bir sebep yok aslında akışına bırak

1|0
    0|0
  • Bu saatte spor salonu mu olur evlat...

0|0
    1|0
  • zayıflamak istiyorum de yardımcı olurlar zaten

0|0
    0|0
  • ben de 1 hafta oluyor yazılalı aynı heyeecanı duydum gece uyuyamadım. sabah gittiğimde hocayla çok iyi anlaştım ama :) soyunma odasında diğer kadınlarla muhabbet kurarsın zaten zamanla. zaten hocan sana aletlerde nasıl harket yapacağını falan gösterecek. hiç heyecanlanma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...