Hiç tanımadığınız birinden evlilik teklifi?

Diyelim ki bekarsınız ve gönlünüz de boş. Hiç tanımadığınız birinden evlilik teklifi aldınız? Tipi de çok iyi olmasa da fena değil. Siz onu tanımasanız da o sizi tanıdığını iddaa ediyor. Sizi çok mutlu edeceğini vaad ediyor.

Ne tepki verirsiniz? Hemen başınızdan def mi edersiniz? yoksa ona bir şans vermeyi mi tercih edersiniz?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• kabul etmem.önemsemem.

0|0
    0|0
    • peki böyle acayip yakışıklı biriyse mesela :D

• tanımıyorum.post diye ayaklarımın altına sermek içinse olabilir ama birlikte ömür geçirmek için olmaz.

• Ne düşünüyorum biliyor musun? Bence bütün kızlar senin gibi düşünmeli bence.

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlilik teklifini kabul etmezdim, beni tanıdığına da sıkı kanıtlar isterdim elle tutulur ve güvenilir kanıtlar. Söylememekte diretir ve ben gizemi bir adamım ayaklarına yatarsa şans mans dinlemem anca avucunu yalar...

0|0
    0|0
    • Seni tanıdığını ispatlayıp şaşırtmalı yani. sen onun seni gerçekten ne kadar önemsediğini görüp ikna olmak istiyorsun. Eğer seni gerçekten çok sevdiğini ispatlarsa olur mu bu iş?

• Diğer tüm özellikleri düşünce yapısı bana uyuyorsa neden olmasın...

• şans vermem saçma

0|0
    0|0
    • Ama öyle olmaz. Niye saçma onu açıkla lütfen. Bak herkes şans veririm diyor sen tam tersini söylüyorsun. Bir açıklama hakettiğimi düşünüyorum :)

• ilgi duymamı sağlayamaz tanırsın yani zamanla olur

• zamanla işte bende onu didim :)

• şans ver gitsin

0|0
    0|0
  • tanınmalı bi ölçüp tartmalı

0|0
    0|0
  • beni kendine layik qörmüşse elbette tanımak isterdim

0|0
    0|0
  • babamdan sebep görmeyenler bile istiyor bırak tanımayı

0|0
    0|0
    • baban bakan falan mı? eğer öyleyse ben de talibim sana :D

• ve bakan metresi olmak ister...

• ooo ben hiç o taraftan bakmamıştım :)

• tanımaya çalışırım herkes bi şansı hakeder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gönlünden ne geçiyor biz burada bir sürü yorum cevap yazabiliriz ama senin içinden geçen ne ben sana sorayım

0|0
    0|0
    • şu soruyu sorana kadar hiçbir fikrim yoktu, şu an ki düşüncem seçtiğim en iyi cevaptır :)

Yükleniyor...