Kapat

Hiç tanımadığınız birinden evlilik teklifi?

Diyelim ki bekarsınız ve gönlünüz de boş. Hiç tanımadığınız birinden evlilik teklifi aldınız? Tipi de çok iyi olmasa da fena değil. Siz onu tanımasanız da o sizi tanıdığını iddaa ediyor. Sizi çok mutlu edeceğini vaad ediyor.

Ne tepki verirsiniz? Hemen başınızdan def mi edersiniz? yoksa ona bir şans vermeyi mi tercih edersiniz?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• kabul etmem.önemsemem.

0|0
    0|0
    • peki böyle acayip yakışıklı biriyse mesela :D

• tanımıyorum.post diye ayaklarımın altına sermek içinse olabilir ama birlikte ömür geçirmek için olmaz.

• Ne düşünüyorum biliyor musun? Bence bütün kızlar senin gibi düşünmeli bence.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlilik teklifini kabul etmezdim, beni tanıdığına da sıkı kanıtlar isterdim elle tutulur ve güvenilir kanıtlar. Söylememekte diretir ve ben gizemi bir adamım ayaklarına yatarsa şans mans dinlemem anca avucunu yalar...

0|0
    0|0
    • Seni tanıdığını ispatlayıp şaşırtmalı yani. sen onun seni gerçekten ne kadar önemsediğini görüp ikna olmak istiyorsun. Eğer seni gerçekten çok sevdiğini ispatlarsa olur mu bu iş?

• Diğer tüm özellikleri düşünce yapısı bana uyuyorsa neden olmasın...

• şans vermem saçma

0|0
    0|0
    • Ama öyle olmaz. Niye saçma onu açıkla lütfen. Bak herkes şans veririm diyor sen tam tersini söylüyorsun. Bir açıklama hakettiğimi düşünüyorum :)

• ilgi duymamı sağlayamaz tanırsın yani zamanla olur

• zamanla işte bende onu didim :)

• şans ver gitsin

0|0
    0|0
  • tanınmalı bi ölçüp tartmalı

0|0
    0|0
  • beni kendine layik qörmüşse elbette tanımak isterdim

0|0
    0|0
  • babamdan sebep görmeyenler bile istiyor bırak tanımayı

0|0
    0|0
    • baban bakan falan mı? eğer öyleyse ben de talibim sana :D

• ve bakan metresi olmak ister...

• ooo ben hiç o taraftan bakmamıştım :)

• tanımaya çalışırım herkes bi şansı hakeder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gönlünden ne geçiyor biz burada bir sürü yorum cevap yazabiliriz ama senin içinden geçen ne ben sana sorayım

0|0
    0|0
    • şu soruyu sorana kadar hiçbir fikrim yoktu, şu an ki düşüncem seçtiğim en iyi cevaptır :)

Yükleniyor...