Çok zayıfım ama göbeğim hala yağlı?

Evde spor yapıyorum (2gün arayla 150 mekik çekiyorum yanı sıra aletler ile de sıkı çalışıyorum) karın kaslarım var fakat göbeğim hala yağlı göbeğimde ki yağı sıfıra nasıl indirebilirim yardımcı olabilirmisiniz yani kısaca karın kaslarını daha fazla belirgin nasıl yapabilirim?

boyum : 1.82
kilom: 61

Çok zayıfım ama göbeğim hala yağlı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• mekık cekmelısın buna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• iyisin iyi.

0|0
    0|0
  • Hmm ok 😊

0|0
    0|0
  • 61 kilo nedir kardeşlik benim arkadaslarımın yarısı 70 kilo git yemek ye spora başla bişi yap boşver göbeği kurumuş kalmışın

0|0
    0|0
    • Aslında bir 71-72 civarı olsam iyi olacak ama birden hayvan gibi yemeye başlarsam aşırı yağlanma olur diye korktuğum için kilo almak istemiyorum ya :)

• al ya gözünü seveyim yağ olsun yağ olmadan kasa çeviremezsin ztn seni spor salonuna almıyorlar biliyorsun dimi? arkadasıma protein takviyesi verip yolladı önce kilo al gel öyle başla dediler

• Göbeğin hiç yok üstelik çok zayıfsın bir 15 kilo almalısın.

0|0
    0|0
  • Baya iyisin :) dert etme yediklerine daha çok dikkatet bence :/

0|0
    0|0
  • İçim bir hoş oldu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne yağı la hıyar Lazer Angelov mu olcan daha ne istiyon

0|0
    0|0
    • https://www.youtube.com/watch?v=OUt2OMb210s Usta tıpkı bu videoda ki gibi hiç uğraşmadan 3:47 de görebilirsin sadece deri kalmasını istiyorum bunun için ne yapmalıyım?

• Tamamdır dostum önerin için çok teşekkürler bence de dedikleri gibi karın kası mutfakta yapılır :) fakat şöyle birşey var ben bunları kesersem iyice kemik torbası olurum yani demek istediğim saten zayıfım iyice zayıflarım yağlanmadan kilo alabilmek gibi birşey var mı?

• o yüzden * edecen şimdilk karın kasını önce bir bulka gir nedir bu karın kası sevdası adamlarda kol yok omuz yok bişi yok ama karın kası var olmaz öyle önce bir bulka gir günde 4-5 ögün karbonhidratlı beslen bir kilo al 75'e çık ondan sonra Mart'a doğru diyete girersin definasyon yaparsın.

• Olum 61 kilo ne lann 😃 yemek ye az. Kosu yapp.

0|0
    0|0
    • Kilo almayı düşünüyorum hayvan gibi yiyip içerek spor yapmayı düşünüyorum ama daha fazla yağlanırım diye kilo almak istemiyorum

• Sporla beraber diye yaparsan yaglanmazsin

• Yeter türk kızına fazla bile :D

0|0
    0|0
    • Kız için yapmıyorum usta vücudumun daha güzel durmasından hoşlanıyorum evde g*t büyütmekten daha iyi birşey bence :)

• Öyle olsun got büyütmek banaysa ben de dil öğreniyorum haberin olsun :)

• Yok dostum estağfurullah sana değil :) lafın gelişi dedim sadece

• abartma kardeşim ya, ne göbeği? Gayet iyisin

0|0
    0|0
  • gayet iyisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...